Не зваблива пані, а пан: в Китаї моделінгом спідньої білизни змушені займатися чоловіки
Китайським парубкам доводиться натягати на себе бюстгальтери та жіночі пеньюари через закон про розповсюдження непристойних матеріалів в інтернеті.
В Китаї моделінгом спідньої білизни доводиться займатися чоловікам: парубки натягають на себе бюстгальтери та жіночі пеньюари, адже гарна білизна - це важлива частина модного "луку". Цей факт не заперечують навіть у Пекіні.
За даними видання New York Post, наразі у комуністичній країні в онлайн мережі головними фігурами індустрії спідньої білизни є саме чоловіки, адже місцевий закон забороняє жінкам демонструвати оголене тіло на сайтах та вебресурсах, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Читайте також: Подружка Хуаніта: у сумці доставника їжі знайшли 800-річну мумію, з якою він жив в одній кімнаті
Через таку "цензуру" китайські компанії охоче йдуть на співпрацю з чоловіками, закриваючи очі на комічність такого партнерства через побоювання втратити потенційний дохід в разі порушення законодавства. Раніше уряд КНР вже ліквідував деякі бренди, посилаючись на цю причину.
Як заявив власник бізнесу з прямих трансляцій пан Сюй, в індустрії просто немає вибору:
"Особисто у нас насправді немає вибору. Білизну неможна продемонструвати через наших моделей-жінок, тому ми будемо використовувати для цього моделей-чоловіків".
Читайте також: Розчленували та з'їли: чоловіка та його родичів затримали за вбивство відомої моделі
Цікаво, що згідно зі статистикою Statista, ринок китайського онлайн-шопінгу у 2023 році оцінюється в понад 700 мільярдів доларів. При цьому 10% надходжень забезпечує галузь електронної комерції.
У грудні минулого року компанія пана Сюя показала чоловічу модель у сексуальному шовковистому халаті. Відео зі "звабником" стало вірусним у китайській версії TikTok. Тоді один з коментаторів зазначив, що на диво, жіночий халат виглядає на моделі-хлопці набагато краще, ніж на дівчині.
"На хлопці він сидить краще, ніж на дівчині", - написав він.
Однак деякі коментатори також звернули увагу, що закон порушує баланс рівності між чоловіками та жінкамий, й позбавляє дівчат додаткової можливості на працевлаштування.
У відповідь на це Сюй зазначив, що не бачить проблеми в цьому питанні.
"Багато режисерів цих прямих трансляцій - жінки, вони теж крадуть чоловічі робочі місця?" - заявив він.
Наразі невідомо, скільки ще китайські чоловіки будуть заробляти на лазівці у законодавстві. Як зазначає видання, наразі уряд КНР також приймає доволі жорсткі міри з приводу "жіночоподібних" облич в мережі, тому китайським красеням скоро може стати "несолодко".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки