MENU

Руйнують особисте життя: шість рис характеру, які відштовхують протилежну стать

2039 0

Руйнують особисте життя: шість рис характеру, які відштовхують протилежну стать

Група психологів із різних країн провела дослідження, з'ясувавши, які риси характеру людини здаються найбільш відразливими для потенційного партнера у романтичних стосунках. Виявилося, що грубість є найбільш непривабливою особистісною якістю як при побудові короткострокових, так і при налагодженні тривалих відносин.

У дослідженні, опублікованому в журналі Personality and Individual Differences, взяли участь 285 молодих чоловіків і жінок. Їм надали список із 49 негативних рис характеру потенційних партнерів, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Психолог назвав п'ять фраз, які ви ніколи не повинні говорити партнеру

Учасників попросили на основі свого досвіду оцінити за п'ятибальною шкалою, якою мірою негативні риси характеру окремо здатні вплинути на бажання завести з людиною коротку інтрижку або почати будувати серйозні стосунки.

Проаналізувавши отримані дані, психологи назвали шість особистісних якостей людини, які відштовхують протилежну стать. Це грубість, залежність, схильність до безладних сексуальних зв'язків, апатичність, невмотивованість, схильність порушувати правила.

Читайте також: Чому ми обираємо не того партнера: пояснення психолога

При цьому у разі тривалих відносин на першому місці стоять апатичність і грубість. Якщо ж йдеться про короткострокові зв'язки, то протилежну стать в першу чергу відштовхує грубість, а в другу чергу – нав'язливість. Саме такі якості потенційного партнера змушують і чоловіків, і жінок втратити інтерес до нього.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини