MENU

Майбутнє країни починається з тебе — громадський діяч Олег Кравчун

181 0

Озеленення міста Бориспіль

В місті Бориспіль, що на Київщині, Олег Кравчун та його друзі провели акцію пам’яті загиблих воїнів в кривавій війні, яку розв’язала росія проти України. Загалом біля пам'ятника пророка української нації Тараса Шевченка було висаджено понад 70 саджанців, які будуть озеленювати місто. Також Олег Кравчун придбав за власні кошти біля 21 ялинки, які висадили біля Бориспільського ДЮСШ, де займаються юні спортсмени міста.

Підтримка розвитку спорта

Зараз дуже важливо не забувати про локальну підтримку міст та селищ. Олег Кравчун за власний рахунок зробив ремонт в залі боксу ДЮСШ м. Бориспіль. Також він закупив додатковий спортивний інвентар, розмістив на стінах два банери, які символізують початок розвитку боксу в м. Бориспіль та сучасних боксерів завдяки яким Україну будуть знати в усьому світі./p>

Після ремонту було зроблене автономне освітлення завдяки якому спортсмени можуть тренуватися навіть, якщо в місті виключають світло. Для заохочення спортсменів та вдосконалення їх навичок провели бойову практику, після якої були подарунки та розіграші з заохочувальними призами. Регулярно виділяється фінансова допомога та додатковий інвентар для боксерів та тренерів, які представляють спортсмени від міста Бориспіль на чемпіонаті України та Європи.

Для підтримки та розвитку футболу Олег Кравчун надав фінансову допомогу для придбання футбольних воріт та сіток для воріт. Завдяки цій допомозі юні бориспільчани мають можливість проводити змагання з футзалу. До свята Всесвітнього дня футболу Олег Кравчун подарував 3 професійні м'ячі з занять футзалом для дітей, які тренуються в центрі спорту села Лебедин.

Допомога розвитку культури міста Бориспіль

Для розвитку культури в місті Олег Кравчун кожного року проводить конкурси малюнків серед дітей. Останній конкурс мав назву “Разом до перемоги”, на якому були нагороджені переможці та учасники цінними призами. Цей захід був зроблений в цілях патріотичного виховання дітей та любові до України, а також для підтримки волонтерської організації яка займається допомогою ВПО.

“Допомога  Збройним Силам України, волонтерським організаціям та підтримка екологічного і культурного розвитку міста Бориспіль для мене є основними напрямками в сьогоднішніх реаліях війни”  — заявив громадський діяч Олег Кравчун.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини