Україна вже змогла: Піонтковський знищив сумніви Заходу про успішність контрнаступу ЗСУ
У Сполучених Штатах досі точаться дискусії про передачу Україні далекобійної зброї. Подекуди сумніви виникають через побоювання щодо можливих сценаріїв розвитку війни.
Аналізуючи "злиті" документи Пентагону, видання The New York Times виклало чотири гіпотетичні сценарії закінчення війни. США обережно ухвалюють рішення про передачу Україні далекобійної зброї, зокрема, через такі "апокаліптичні" варіанти перебігу подій в Україні.
"Головний аргумент США: "Ми не даємо зброю (далекобійну – 24 Канал), бо вона потрібна для нашої армії". Але якщо Путін переможе в Україні, ваша армія уже й не згодиться. Боротьба за вас відбувається вже",– наголосив Андрій Піонтковський.
На думку Піонтковського, необхідно відверто говорити з американцями.
"Українська армія здатна на все, але їй потрібна зброя. Україна вже тисячі разів робила те, у що ніхто не вірив", – підкреслив публіцист.
Читайте також: "Може бути успішним": терорист Гіркін запанікував через контрнаступ України і заявив про переваги ЗСУ на фронті. ВІДЕО
Втім, за словами Піонтковського, ситуація геть не безнадійна. Нещодавно Республіканська партія США прийняла рішення – тиснути на Джо Байдена під час виборчої кампанії. Тепер вони виступають проти недостатньої підтримки Україні.
Усе тому, що Китай, бачачи коливання Сполучених Штатів, почав формувати "коаліцію зла". Республіканці зрештою зрозуміли, що найсильнішим ударом по Пекіну буде знищення російської армії.
Читайте також: Контрнаступ готовий на 90%: Арестович пояснив, що перешкоджає початку операції
"Китай сьогодні уже фактично отримав всі ресурси Сибіру та Далекого Сходу, а завтра (умовно – 24 Канал) – і весь російський арсенал, включаючи ядерну зброю",– зазначив Піонтковський.
Він додав, що з будь-якої точки зору безпека Сполучених Штатів Америки залежить від того, чи зможуть вони "відрубати російську голову китайського дракона".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки