MENU

Вадим Столар: ЗСУ з перших днів масштабного вторгнення отримують допомогу від нашого Фонду

1388 0

З перших днів масштабного вторгнення Благодійний фонд Вадима Столара на чолі зі своїм засновником надає системну допомогу Збройним Силам України через проєкт «++ для ЗСУ», і робитиме так до остаточної Перемоги. Про це йдеться на сайті Фонду.

Вадим Столар: задля Перемоги всі українці мають об’єднатися

За словами засновника, вторгнення росії продемонструвало справжню стійкість українців і зміцнило нашу віру в те, що наша колективна сила ґрунтується на єдності та мужності. Українці виросли, щоб допомагати одне одному як ніколи раніше, надаючи турботу тим, хто її найбільше потребує, а також – підтримку захисникам.

“Фонд також долучився до допомоги Збройним Силам України з початку війни, забезпечуючі гарячим харчуванням тих, хто захищав Київщину. Відтоді ми розширили нашу підтримку, щоб охопити перелік потреб захисників, включно з обладнанням, високотехнологічними пристроями та спеціалізованими транспортними засобами, які ми відправляємо на схід і південь країни”, – каже Вадим Столар.

Він підкреслює, що мужність і рішучість українського народу до Перемоги є джерелом натхнення для світової спільноти. І Фонд надаватиме максимальну підтримку Збройним Силам України, доки Перемога не буде досягнута – таке зобов’язання він взяв на себе від початку вторгнення.

Фонд Вадима Столара передає захисникам високотехнологічне обладнання, автомобілі та амуніцію

Волонтери Фонду перераховують конкретні позиції та обсяги допомоги, яку закупили та надали військовим за останні 14 місяців, що минули після масштабного нападу росії на Україну.

За словами волонтерки Наталії Приходько, завдяки підтримці засновника Фонду Вадима Столара успішно реалізували численні масштабні проєкти. Зокрема, в межах ініціативи «++ для ЗСУ» поставили захисникам та правоохоронним органам 325 одиниць високотехнологічного обладнання, такого як квадрокоптери, системи боротьби з безпілотниками, тепловізори, відеокамери, інші пристрої та боєприпаси. Все це – на підставі прямих запитів військових.

“Ми також надали їм 32 спецавтомобілі підвищеної прохідності та броньовані автомобілі. Щодо медичної допомоги, то ми передали понад 30 тис. одиниць, а також понад 34 тис. одиниць різноманітної амуніції, інструментів, одягу. Фонд також забезпечував житлом військовослужбовців та реалізовував соціальні проєкти для їхніх родин”, – зазначає Наталія Приходько.

Вадим Столар і його Фонд допомагають не лише військовим, але й цивільним 

Окрім допомоги військовим, Фонд також здійснює різноманітні соціальні та гуманітарні проєкти, щоб допомогти українцям у складні часи. Одним із таких проєктів є «Відновись», що спрямований на допомогу родинам у емоційному відновленні після втрати одного з батьків або домівки. Програма з вивчення сучасної української мови призначена для тих, хто бажає вдосконалити своє вільне володіння українською. Такі проєкти, як «Чекапи здоров’я», «Спорт на районі», «Психологічна підтримка» покликані допомогти відновити фізичний та психічний добробут українців.

Також Фонд Вадима Столара надає постійну підтримку медичним закладам по всій країні, починаючи з пандемії COVID-19 у 2020 році і продовжуючи під час масштабної війни.

Якщо вам потрібна допомога, можна безпосередньо зв’язатися з представниками Фонду через соціальні мережі, зокрема Facebook: https://www.facebook.com/VadymStolarBF

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини