MENU

"Привіт Білгород!": експерт розповів, що не так з російськими плануючими бомбами

1114 0

"Привіт Білгород!": експерт розповів, що не так з російськими плануючими бомбами

Приведення бомби в стан боєготовності при скиданні не завжди проходить гладко.

Військовий оглядач Олександр Коваленко заявив, що з самого першого дня, як окупанти стали застосовувати на своїх ФАБ-500 М62 так звані модулі планування і корекції польоту, він підкреслював, що це вкрай халтурний, кустарний продукт з низькою надійністю, інформує UAINFO.org.

"Модуль який зараз масово "варять" Кулібіни, являє собою досить примітивну конструкцію з крила, що приводиться в польотне положення після скидання, за допомогою пружинного пристрою, що знаходиться під натягом. Стримує пристрій - засувка. В процесі скидання бомби, одночасно проводиться постановка модуля в польотне положення - тобто, розкриття крила і зведення бомби в боєздатний стан", - розказав він.

Читайте також: Російська ядерна зброя деградує: експерт назвав ключову загрозу

За словами експерта, ось тут починається найцікавіше, а саме - ймовірність того, що щось у цього процесу піде не так.

"По-перше, дуже висока ймовірність того, що засувка на кустарному модулі не відкриється, отже, крило не буде приведено в польотний стан. Тобто, "плануюча" бомба, в бойовому режимі, стає вільнопадаючою. Привіт Білгород! По-друге, під час скидання якщо навіть все спрацьовує і крило розкривається, то через якість матеріалів, з яких росіяни "варять" модулі і криві розрахунки конструкції, модуль має високу ймовірність розвалитися під час польоту бомби, що знову робить її вільнопадаючою", - пояснив Коваленко.

Читайте також: Україна може втратити контроль над своїм повітряним простором, – The Times

Він вказує, що річ у тому, що розрахункові можливості модуля виявилися спочатку невірними й він відчуває перевантаження по вазі, а так само аеродинамічні проблеми. Це одна з причин, по якій РОВ починають переходити на використання бомб ФАБ-250. ФАБ-500 занадто важкі для модулів.

"Ну і по-третє. Приведення бомби в боєготовий стан при скиданні не завжди проходить гладко. Тобто, бомба може бути скинута, модуль розкрити крило, але при досягненні цілі бомба не вибухне. І зараз по російських полях чимало розкидано таких бомб, у яких не звівся детонатор. Всі ці проблеми були відомі з перших же днів застосування модулів на бомбах, але модуль настільки дешевий, а бомб так багато у росіян, що їм було плювати на втрату навіть 50% скидуваних бомб, адже інші 50% все ж досягають своєї цілі. Але, приховати дефективність бомб вже неможливо", - додав аналітик.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини