"Район затоплений не водою, а фекаліями": мешканка Херсону розповіла про наслідки підриву окупантами Каховської ГЕС
Жителі затопленого після вибуху російськими терористами Каховської ГЕС Херсона стурбовані серйозними екологічними наслідками катастрофи. Люди говорять про те, що вода затопила вигрібні ями і цілі райони опинилися у фекаліях.
Більше того, херсонці кажуть, що масштаби катастрофи набагато масштабніші, ніж ті, про які заявляє місцева влада. Про це в ефірі "Радіо Свобода" розповіла мешканка Херсона Ольга Цилінко, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.
За словами місцевої мешканки, один із найнебезпечніших нюансів полягає в тому, що під час масового затоплення у воду потрапила величезна кількість фекалій. Мешканці сотень приватних будинків користувалися вигрібними ямами, оскільки створити централізовану каналізацію не було технічної можливості.
"Думаю, що наслідки будуть набагато страшнішими, бо є ще один нюанс, про який ніхто не говорить. Наприклад, наші 1000 будинків (приватних, – ред.), не знаю, як в інших районах, не мали центральної каналізації. У нас її неможливо технічно будувати. У нас були вигрібні ями. Коли мій син приїхав, то це був жах. Район затоплений не водою, район затоплений фекаліями", – каже жінка.
Читайте також: Жінка з двома дітьми на даху благають про допомогу: мережу вразили кадри з окупованих Олешок після підриву Каховської ГЕС. ВІДЕО
Крім того, мешканка Херсона закликала публічно говорити про цю проблему, щоб люди знали про небезпеку, яка таїться у воді на вулицях.
"Це вигрібні ями, які просто наповнилися водою. Це літня спека. Думаю, що ми матимемо набагато гірші наслідки. Я вчора весь день чекала, що хтось про це скаже, але всі мовчать. Це не вода", – сказала мешканка Херсону.
Також вона заявила, що йдеться про величезну кількість затоплених будинків, а не про одну тисячу, про що говорила місцева влада. За її словами, найбільше від затоплення постраждали райони, розташовані у прибережній зоні.
"Я ще не дивилася виступу офіційної влади, я почула у вас від кореспондента дає цифру 2 тис. постраждалих будинків – це дуже далеко від правди. Тільки на нашій вулиці там до 1000 домогосподарств, два квартали. Це лише наша вулиця, маленький район. Потім йде острів, нафтогавань, воєнка, які теж затопило. Тому ні про які дві тисячі не йдеться", – сказала місцева мешканка.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки