MENU

Одна доза нових ліків проти гіпертонії знижує тиск на пів року, – дослідження

2743 0

Одна доза нових ліків проти гіпертонії знижує тиск на пів року, – дослідження

Препарат працює, запобігаючи виробленню ангіотензину – гормону, який звужує кровоносні судини, що призводить до підвищення артеріального тиску.

Результати випробувань препарату зилебезіран показали, що одна його ін'єкція може знизити високий кров'яний тиск у хворих на гіпертонію на шість місяців. Дослідження опубліковане у журналі NEJM, інформує UAINFO.org.

Гіпертонія зустрічається приблизно у 40% чоловіків та жінок і потребує щоденного прийому таблеток. Більш ніж половина пацієнтів з високим кров'яним тиском не приймають усі рекомендовані їм ліки, що призводить до непостійного контролю артеріального тиску та підвищує ризик інсультів, інфарктів та деменції. Препарат зилебезіран, розроблений американською компанією Alnylam, вводять у вигляді ін'єкцій.

Читайте також: Вчені змусили ракові клітини вчинити самогубство, виробляючи бактеріальний токсин

Міжнародна команда вчених провела ранні клінічні випробування препарату у чотирьох центрах Великої Британії. У дослідженні взяли участь 107 пацієнтів із гіпертонією: 80 отримали одноразову підшкірну ін'єкцію зилебезірана, а 32 – плацебо, що не містить активних інгредієнтів.

Аналіз показав, що у пацієнтів, які отримували цей препарат, спостерігалося значне зниження артеріального тиску систоли, яке тривало до шести місяців. У середньому артеріальний тиск систоли знизився більш ніж на 10 мм рт. ст. при дозі 200 мг та більш ніж на 20 мм рт. ст. при максимальній дозі 800 мг.

Читайте також: Половина нових ліків не корисніша, ніж існуючі

Препарат працює, запобігаючи виробленню ангіотензину - гормону, який звужує кровоносні судини, що призводить до підвищення артеріального тиску.

"За останні 17 років не було зареєстровано нового класу ліків для лікування високого кров'яного тиску. Новий підхід покращує контроль артеріального тиску як вдень, так і вночі, причому ефект зберігається до шести місяців після однієї ін'єкції", - зазначили автори препарату.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини