MENU

Айтішник створив пародійний додаток "Мій донос", але росіяни почали скаржитися по-справжньому

801 0

Айтішник створив пародійний додаток "Мій донос", але росіяни почали скаржитися по-справжньому

У Росії айтішник, який виїхав через війну до Європи, створив пародійний додаток "Мій донос" для росіян, які бажають "настукати" один на одного. Проте його жарт вийшов з-під контролю, і росіяни почали скаржитися по-справжньому.

Журналіст із видання "Можем объяснить" отримав базу доносів від розробника додатка "Мій донос",  який став популярним серед "стукачів" у Росії. Так, скористалися можливістю поскаржитися один на одного вже 5 тисяч росіян, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Попри те, що в описі додатка вказано, що він не має відношення до органів влади РФ та держпослуг, а призначений для розваги, багато хто сприйняв його серйозно, та почали писати туди скарги, аби розправитися із земляками.

Так, близько 20% "доносів" росіян були написані з докладним описом провин "порушників" та містили особисті дані. Більшість із них могли б стати приводом для порушення справ за статтями про фейки та дискредитацію російської армії.

Читайте також: "Захищають від зрадників": росіяни масово пишуть доноси одне на одного через параною — WP

Так, одна росіянка написала скаргу на керівницю компанії де вона працює: "Олена (ім'я змінено) висловила погане ставлення до СВО! Також вона висловилася про мого брата, який на СВО! Заявила мені, що вона проти СВО та за українців. Вона у грубій формі висловилася, що нехай як фарш помре".

Також багато скарг було написано на тих, хто не підтримує Путіна, чи на тих, хто підтримує війну в Україні, але жаліється на владу за "зайву м'якість". Також "доносять" на  чоловіків, які переховуються від мобілізації у Росії. 

За підрахунками, половину скарг у жартівливому додатку росіяни писали на своїх знайомих та сусідів.

Читайте також: Пацієнти психлікарні в Москві здали ФСБ прибиральника у синьо-жовтій куртці

Як розповів розробник, він створював додаток з тією ж назвою кількома роками раніше, проте тоді він користувався такою популярністю як зараз. Він має надію, що його додаток може стати корисним для осіб, на яких пишуть доноси, і можливо, це зможе запобігти реальним наслідкам. А людина, яка виплеснула негатив і  не розібрався, що розмістила скаргу у жартівливому додатку, на цьому зупиниться. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини