MENU

Одне з найдовших українських слів, яке всі знають, але ніхто не вимовляє: як воно звучить

16291 0

Українська мова надзвичайно багата, за останніми підрахунками вчених Національної академії наук, вона може містити понад мільйон слів. Деякі з них ми щоденно використовуємо в побуті, інші стали застарілими і трапляються лише у творах класиків.

Є й такі слова, про які всі знають, але їх майже ніхто не вимовляє. Про одне з найдовших українських слів, яке містить аж 30 букв, читайте у матеріалі OBOZREVATEL, інформує UAINFO.org.

Одне з найдовших слів в українській мові – це доволі специфічний термін "дихлордифенілтрихлорметилметан". Його використовують для позначення хімікату для боротьби зі шкідниками.

Читайте також: Синонім чи вигадане слово? Мовознавець повідомив, що треба вживати замість слів "холостяк" та "заміжня"

Насправді це слово знають майже всі, однак називають його спрощеною побутовою назвою "дуст". Дуст вважають ефективним засобом від сарани та інших комах, однак у багатьох країнах світу його заборонили. Згідно з останніми дослідженнями дуст здатен накопичуватися в організмі людей та тварин, призводячи до тяжких наслідків.

Читайте також: Авраменко порадив, як правильно лаятися українською

Щоб досконало володіти мовою, варто постійно її практикувати та поповнювати словниковий запас. Дані свідчать, що українська посідає 25 або 32 місце за кількістю носіїв. Для приблизно 37 мільйонів людей українська мова є рідною, а понад 45 мільйонів вільно нею володіють.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZREVATEL


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини