MENU

Вчений з Гарварду знайшов металеві сфери у Тихому океані, які прибули з-за меж Сонячної системи

1376 0

Вчені знайшли в океані ймовірні залишки інопланетного корабля 

Учений із Гарвардського університету Аві Леб заявив, що знайшов разом з колегами крихітні металеві сфери, які прибули з-за меж Сонячної системи. Він переконаний, що об'єкти належать інопланетянам.

Як пише Daily Mail, Леб під час експедиції до місця падіння у 2014 році міжзоряного об'єкта CNEOS1 (2014-01-08) або IM1 разом з колегами знайшов десятки металевих сфер, хоча їх може бути набагато більше на дні. Хімічний склад багатьох сфер не відповідає відомим природним або штучним сплавам, інформує UAINFO.org  з посиланням на УНІАН.

На думку науковця, ці об'єкти можуть бути уламками космічного апарату інопланетян. Згідно з аналізом, сфери багаті на берилій, лантан і уран, а також містять небагато таких елементів, як реній, що є одним із найрідкісніших хімічних елементів, виявлених на Землі.

За словами Леба, хімічні сполуки у складі фрагментів не відповідають сплавам, виявленим на Землі, Місяці, Марсі або в метеоритах із Сонячної системи. Сам же вчений вже багато років стверджує, що інопланетяни могли відвідувати Землю. Так, відомий міжзоряний об'єкт Оумуамуа, який багато вчених вважають звичайним каменем, сам Леб вважає ймовірною інопланетною технологією.

Як зазначається, вже доведено, що у 2014 році на Землю впав об'єкт IM1, який унаслідок вибуху розпався на частини і впав у води Тихого океану. Тоді Леб припустив, що це може бути міжзоряний об'єкт. Деякі вчені розділяють його думку.

Тепер Леб наголошує, що має докази того, що цей об'єкт точно прибув з-за меж Сонячної системи. Йому залишилося довести, що об'єкт може мати штучне походження, тобто може бути уламком космічного корабля інопланетян.

Інші новини про інопланетян

Як повідомляв УНІАН, два роки тому Пентагон опублікував документ, в якому стверджувалось, що Міноборони США не має пояснень появи десятків невстановлених літаючих об'єктів, які бачили військові пілоти.

У червні у NASA вперше відкрито заявили про дослідження невпізнаних аномальних об'єктів або явищ. Зокрема, науковці вивчили понад 800 повідомлень про невідомі літаючі об'єкти. Однак лише частина з них не піддається науковому поясненню.

Екс-співробітник американської розвідки Девід Груш нещодавно на відкритих слуханнях у Конгресі заявив, що влада США має зразки "нелюдських" біологічних речовин, зібрані в місцях "падіння НЛО". 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube 

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини