MENU

Що пропонує ринок охоронних послуг в Україні на кінець 2023 року?

172 0

Що пропонує ринок охоронних послуг в Україні на кінець 2023 року?

Ні для кого не секрет, що чим більше має людина, тим більше у неї недоброзичливців. Сучасні реалії життя є такими, що додаткові заходи з особистого захисту або охорони майна нікому не завадять. Наразі в Україні є досить добре розвинута система охоронних послуг, завдяки чому можна убезпечити своє життя та подбати про недоторканість власного майна або бізнесу. Для цього існують спеціальні підприємства, які надають відповідні послуги, серед яких фізична охорона об'єктів, технічна охорона (відеонагляд, сигналізація, загальний контроль) та особиста охорона.

Які послуги надають приватні охоронні компанії?

Загалом є декілька варіантів, як класифікувати діяльність та послуги сучасного охоронного бізнесу. Більшість підприємств займаються охороною приватних об’єктів та особистого життя клієнтів, маючи для цього офіційний дозвіл та відповідні можливості.

Крім приватних охоронних підприємств (ПОП) є також відомчі організації, які займаються виключно державними суб’єктами охорони. Але в більшості випадків саме послугами ПОП користуються підприємці та особи, які потребують охорони власного майна та/або життя.

Щодо фізичної охорони, справді є така окрема послуга. Якщо людина вважає, що особисто їй загрожує небезпека, вона може найняти охоронця – підготовленого відповідним чином професіонала, який відповідатиме за особистий захист клієнта.

Що включає фізична охорона об’єктів?

В більшості випадків даною послугою користуються представники бізнесу, а також керівники громадських та комерційних об’єктів. Роботу з охорони фізичних об’єктів виконують професійні групи людей, які мають відповідну підготовку та оснащення, зокрема зброю та різні спец. засоби.

До основних об’єктів охорони належать:

  • банківські установи;
  • виробничі підприємства;
  • великі та звичайні торгові споруди (торгові центри, супермаркети, магазини, бутіки, аптеки тощо);
  • малі торгові споруди (кіоски, книгарні, павільйони);
  • громадські заклади (готелі, ресторани, кафе);
  • інші об’єкти (офіси, точки паркування).

Також є можливість отримання додаткових технічних послуг (відеонагляд, пожежна та охоронна сигналізація, контроль витоку води та газу, контроль доступу тощо), які рекомендується комбінувати з базовими послугами охорони.

Що означає особиста охорона?

Якщо вам потрібен особистий захист, це також не є проблемою. Більшість приватних охоронних компаній надають відповідні послуги, зокрема послуги тілоохоронця. Також можна найняти групу професіоналів, які зможуть виконувати роботу більш функціонально.

Основні завдання охоронця:

  • не допустити виникнення загрози для клієнта;
  • у випадку виникнення загрози ліквідувати її та захистити клієнта.

Є різни типи та формати послуги особистої охорони. Можна найняти одного або групу охоронців, на тривалий термін або на добу, озброєну охорону  або ні, з автомобілем або без. Згідно зі статистикою, особливий попит має послуга «охорона на добу».

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини