MENU

Які стоматологічні послуги мають найбільший попит серед українців?

302 0

Які стоматологічні послуги мають найбільший попит серед українців?

Якщо говорити про здоров’я, саме зубний біль та проблеми ротової порожнини споконвіку були бичем людства. І величезним благом є те, що мі живемо у 21 сторіччі, коли немає потреби терпіти зубний біль та залежати суто від стійкості організму. Якщо у вас проблеми із зубами, варто лише звернутися до сучасної стоматології на кшталт White Clinic, і будь-який негаразд буде ефективно подоланий сучасними засобами стоматологічного мистецтва.

Які процедури виконують сучасні стоматологічні клініки?

Прогрес у світі стоматологічних послуг досяг такого рівня, коли за доступну ціну можна вирішити будь-які питання без найменшого ризику для здоров’я. Навіть якщо у вас серйозні проблеми ендодонтичного характеру (зубні канали), є можливість лікування під мікроскопом, що робить роботу з зубними каналами максимально безпечною та ефективною.

Щодо послуг, які пропонують стоматологічні клініки. Їх насправді дуже багато, тому є сенс перерахувати лише найбільш популярні з них.

До таких відносяться:

  • лікування карієсу;
  • професійна чистка;
  • лікування кореневих каналів;
  • імплантація зубів;
  • встановлення брекетів;
  • встановлення вінірів.

Найпопулярнішою стоматологічною акцією є, звичайно, лікування карієсу та пародонтиту. Саме з такими діагнозами найчастіше звертаються в стоматологію. Якщо розглядати стоматологічні послуги в розрізі коригування та естетики, дуже затребуваним є встановлення брекетів та вінірів. Імплантація зубів, незважаючи на чималий цінник, також не втрачає актуальності.

Лікування карієсу

Найпопулярніша стоматологічна послуга. Полягає в очищенні зуба від уражених карієсом тканин, санації та пломбуванні проблемної ділянки.

Професійна чистка зубів

Професійна чистка (та відбілювання зубів) стає все популярнішою. Для цього використовуються сучасні засоби УЗ, які дозволяють ефективно видаляти зубний наліт без анестезії.

Лікування коренів

Традиційно неприємна та досить небезпечна процедура лікування зубних коренів сьогодні стала надійною та високоефективною (в тому числі завдяки стоматологічному мікроскопу).

Імплантація зубів

Якщо ви втратили зуб, дуже шкода, але це не є проблемою. Можна встановити металевий імплантат відмінної якості і таким чином відновити втрачений зуб.

Встановлення брекетів та вінірів

Брекети необхідні для виправлення прикусу та вирівнювання зубного ряду. Вініри встановлюють для покращення презентабельності передніх зубів, якщо немає бажання проводити ґрунтовне лікування та усунення естетичних недоліків.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини