MENU

Які послуги стоматолога можна отримати в Києві?

99 0

Які послуги стоматолога можна отримати в Києві?

Здорова білосніжна посмішка – візитка сучасної людини. А про важливість підтримання зубного ряду у належному стані суто з точки зору здоров’я годі й нагадувати. Чудово те, що сьогодні стоматолог здатний вирішити будь-які проблеми, що стосуються зубів і ротової порожнини. Різниця лише у вартості послуг та кваліфікації виконання. Якщо ви всерйоз піклуєтесь про здоров’я зубів та ясен, краще обслуговуватись в універсальній клініці, спеціалісти якої здатні надати максимум послуг.

Як часто люди звертаються до стоматолога?

Звичайно, найпопулярнішим приводом звернутися до стоматолога є зубний біль та пов’язані з цим проблеми. Хоча, це здебільшого стосується людей віком від 45 років. Молодь приділяє набагато більше уваги своєму здоров’ю, а особливо естетичній складовій, відповідно користується стоматологічними послугами частіше.

Загалом, якщо вас цікавить стоматологія в Києві, рекомендуємо звернутися за посиланням. Там ви знайдете всі популярні та й просто необхідні стоматологічні послуги, від звичайної терапії до зубної імплантації.

Які послуги надає сучасна стоматологічна клініка?

З точки зору клієнта розглянемо основні напрямки діяльності, які має охоплювати сучасна стоматологічна клініка. Комплексний підхід та варіативність надаваних послуг є головним орієнтиром в нашому випадку.

Отже, що нас цікавить:

  • терапевтичні послуги – лікування зубів та навколозубних тканин, лікування проблем слизової рота, реставрація зубів;
  • лікування проблем пародонту – лікування та профілактика захворювань ясен (гінгівіт, пародонтит);
  • протезування зубів – виготовлення та інсталяція штучних зубних коронок (штифтових, металокерамічних, безметалевих керамічних тощо), а також знімних та частково знімних зубних протезів;
  • імплантація зубів – вид зубного протезування, в рамках якого замість звичайного протеза використовується спеціальний імплантат (імітація зуба у вигляді стрижня, який вкручується в щелепу);
  • послуги ортодонтолога – виправлення прикусу та профілактика позиціювання зубного ряду;
  • хірургічна стоматологія – операції на твердих зубних тканинах та м’яких тканинах ротової порожнини, в тому числі видалення зубів, усунення наслідків періоститу, пластика вуздечки язика тощо;
  • діагностика – комп’ютерна томографія + ортопантомограма зубів.

Важливим є наявність окремого спеціаліста, який надає послуги гігієни ротової порожнини (видалення зубного каменю, чищення, фторування та відбілювання зубів). Також в клініці має бути дитячий стоматолог, якщо заклад позиціонує себе як універсальна сімейна стоматологія.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини