MENU

Зариватися в землю не можна: полковник назвав один із варіантів форсування Дніпра

1342 0

Зариватися в землю не можна: полковник назвав один із варіантів форсування Дніпра

Окремі тактичні групи Сил оборони України, які останнім часом почали з'являтися на лівому березі Дніпра, не можуть окопуватись на зайнятих рубежах з об'єктивних причин. Водночас їхня кількість зростатиме, що у певний момент дасть змогу здійснити форсування Дніпра.

Такий прогноз виданню OBOZ.UA озвучив льотчик-інструктор, полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан, інформує UAINFO.org.

"Нам там не можна закопуватися. Щойно ми зариємося на лівому березі, росіяни почнуть обстрілювати місця дислокації авіабомбами, що коригуються, КАБами. Вони можуть це робити, і поки нам нічого цьому протиставити", – пояснив він.

Читайте також: Ситуація на фронті: експерт розповів, де фіксується найбільша інтенсивність дій РФ

За оцінками полковника, "оптимально було б використовувати малі тактичні групи, максимум до роти, у режимі контратак, атак, активної оборони та постійного пересування на лівому березі".

Потім щільність українських військ на цій ділянці фронту може зростати, доки російські окупаційні війська не будуть витіснені за третю лінію своєї оборони, розташовану на відстані близько 15 кілометрів від берега Дніпра.

"А далі, якщо буде ухвалено рішення про форсування Дніпра – а це залежатиме від кількості сил, засобів та задуму головнокомандувача, – тоді можна буде говорити про створення переправи", – продовжив військовий експерт.

На думку Світана, головна умова успішного форсування Дніпра – створення переправи, яка перебуватиме під контролем українських ЗРК і буде захищена цією "парасолькою".

Читайте також: РФ імітує великий наступ: експерт прогнозує, що до Нового року інтенсивність атак окупантів не знизиться

"А після цього можна буде перекидати важку техніку – танки по 40-60 тонн. Це означатиме форсування як таке та розгортання наступальної операції у бік Криму", – припустив він.

Експерт додав, що погодні умови не стануть великою перешкодою для дій Сил оборони.

"Все-таки там глинисто-піщаний ґрунт. Поки дощ йде, звичайно, там рухатися не можна, але вода там дуже швидко сходить. Дощ закінчився – на другий день вже можна рухатися на гусеничній техніці", – запевнив полковник.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини