MENU

Путін заявив, що був наївним і не одразу зрозумів, що Захід хоче поділити Росію на п'ять частин

1160 0

Путін заявив, що був наївним і не одразу зрозумів, що Захід хоче поділити Росію на п'ять частин

Президент Росії Володимир Путін знову поскаржився на те, що його всі "дурять". Він назвав себе "наївним" в оцінці реальних устремлінь західних країн, заявивши, що "прозрів" лише нещодавно.

За версією російського диктатора, Захід після розпаду СРСР тільки й мріяв "дорозвалити Росію", роздробити її на п'ять частин і "підпорядкувати їх собі, щоб використати ресурси". Свій конспірологічний потік свідомості Путін виплеснув в інтерв'ю пропагандистській програмі "Москва. Кремль. Путін", інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.

Зокрема, КДБівець зі стажем Путін назвав себе "досить наївним", адже він, мовляв, донедавна мав помилкове уявлення про Захід та його наміри щодо РФ.

"Певна наївність – вона була присутня. Знаєте, я абсолютно щиро вам скажу. Озираючись назад. Незважаючи на те, що я двадцять років пропрацював в органах безпеки та зовнішньої розвідки Радянського Союзу, незважаючи на те, що я пізніше був заступником мера Петербурга, директором ФСБ, секретарем Радбезу і навіть головою уряду, на початковому етапі – все-таки я мав наївне уявлення про те, що весь світ і особливо так званий "цивілізований" розуміє, що сталося з Росією. Що вона стала зовсім іншою країною. Що протистояння вже немає, а отже, немає ґрунту для конфронтації", – заявив він.

Читайте також: Що означають заяви Путіна на прямій лінії і чому вони є сигналом про його готовність захопити більше територій України – розбір ISW

При цьому диктатор звинуватив Захід у численних "підступах" проти "мирної та лагідної" Росії. Але ці "капості", запевняє Путін, він особисто списував на ту саму "інерцію".

"Зокрема, очевидною була підтримка сепаратизму та тероризму на території Росії. Я як директор ФСБ це бачив. Але я наївно вважав, що це просто інерція мислення та дій. Ось звикли боротися з СРСР – і продовжують. Середній клас якийсь  є у спецслужбах, у ЗМІ, середній клас, який звик боротися з Радянським Союзом.У них фахівці є по боротьбі з Радянським Союзом. І подітися їм нікуди. Вони за звичною схемою діють і все. Ось я думав, що це пов'язано з інерцією руху", – видав президент РФ.

Але потім, каже Путін, він "прозрів".

Читайте також: Путін знову збрехав. У ГУР назвали справжню кількість російських окупантів, які воюють проти України

"Це було наївне уявлення про реалії. А реалії такі, – пізніше я в цьому абсолютно на 100% переконався, – що після розвалу СРСР [на Заході] вважали, що треба трішки потерпіти. Зараз дорозвалимо і Росію. Така все-таки досить велика за європейськими мірками країна, з найбільшою територією у світі та досить великим у порівнянні з іншими країнами Європи населенням, загалом не потрібна, краще її, як пропонував відомий політичний діяч у США Бжезинський, розділити на п'ять частин. І ось ці частини окремо підпорядкувати собі та використовувати ресурси", – не втримався Путін від спокуси знову згадати про головні "скріпи" РФ: розмір, нафту і газ.

При цьому, вважає російський диктатор, західні країни нібито зазіхнули на "самостійну вагу" цих гіпотетичних уламків РФ. І прагнули позбавити роздроблену Росію "можливості відстоювати свої національні інтереси": так у путінській "новомові" позначається спромога РФ розв'язувати війни проти сусідніх держав та окупувати чужі території.

"Вони виходили з того, що все окремо не матиме самостійної ваги, самостійного голосу, і не матиме змоги відстоювати свої національні інтереси так, як це робить єдина російська держава. Тільки пізніше до мене прийшло це усвідомлення. І початковий підхід – він був досить наївним", – заявив президент держави-агресорки.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини