MENU

Одна з найбільших постачальниць харчів для ЗСУ купила готелі в Хорватії, – розслідування

2252 0

Одна з найбільших постачальниць харчів для ЗСУ купила готелі в Хорватії, – розслідування

Готелі в центрі курортного хорватського міста Спліт отримали нову власницю з України.

Постачальниця харчів для Збройних сил України Тетяна Глиняна, виявилась власницею чотирьох готелів у хорватському курортному місті Спліт. Про це пише видання "NV Бізнес", інформує UAINFO.org.

Як повідомляється, знайомі з роботою готельного бізнесу в Спліті джерела видання поінформували про те, що щонайменше три готелі в центрі цього курортного міста у Хорватії отримали нову власницю з України.

Глиняну називають лідеркою одної з найбільших бізнес-груп, що постачають харчі Збройним силам України від грудня 1995 року.

Читайте також: Як працює корупція на закупівлях харчів для ЗСУ: експерти навели приклади

"Донедавна на позиції компаній, що наближені до неї та її родичів, не впливали ані зміни міністрів оборони, ані президентів, ані повномасштабне російське вторгнення до території України", – пише видання.

Журналісти зясували, що від осені 2023 року жінка стала бенефіціаром компаній "Zen Adria d.o.o.", "Pigment d.o.o.", "Mimoza d.o.o."  А у ще одній фірмі "Nazarii d.o.o." вона стала засновницею 2016 року.

"Вона сиділа в холі й активно роздавала вказівки місцевому персоналу українською мовою. Кажуть, що у неї десь біля Білої Церкви є м’ясопереробний завод", – розповів на умовах анонімності співрозмовник видання, який став свідком однієї з таких нарад.

Читайте також: Золота олія: Міноборони закуповувало продукт за "космічними цінами"

Тетяна Глиняна особисто була засновницею у компаніях з так званої "білоцерківської групи", що у різний час були чи є великими постачальниками харчів для військових. Це, зокрема, ТОВ "Преміум компані", ТОВ "Візит", ТОВ "Укрпродакорд ВР" та ТОВ "Гранд консалт" (8,16 млрд грн у 2020–2023 роках).

В актуальних контрактах з Міноборони ціни харчів "Гранд консалту" є завищеними. Зокрема, у підписаному контракті за друге півріччя 2023 року звичайну гречку постачали за ціною 66 грн за кілограм. А в контракті на перші три місяці 2024 року гречка коштує 50 грн за кілограм. Водночас роздрібні ціни на гречку у цей період постійно були у півтора-два рази меншими. Зокрема, у липні гречка коштувала 48 грн, під кінець року ціна опустилась до 32 грн, а подекуди й до 26 грн за кілограм.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини