MENU

Візит Путіна до КНДР: більше зброї проти України, секретний договір та підготовка до великої війни з Заходом

872 0

Візит Путіна до КНДР: більше зброї проти України, секретний договір та підготовка до великої війни з Заходом

Президент РФ Володимир Путін планує найближчим часом відвідати Північну Корею, де зустрінеться із її лідером Кім Чен Ином. Здається, РФ щось дуже потрібно від КНДР, адже кремлівський диктатор боїться лишній раз виїздити за межі своєї країни.

Особиста зустріч двох диктаторів може мати кілька причин. Путін готується до збільшення атак проти України, а тому потребує значних запасів озброєння для наступу. Зі свого боку, Ин все активніше готується воювати проти Південної Кореї і потребує російських військових технологій, більш сучасного озброєння та іншої підтримки з боку РФ.

Ще одна ймовірна причина перемовин – черговий етап підготовки "вісі зла" до світової війни. Не виключно, що будуть підписані набагато серйозніші домовленості між двома режимами, аніж просто обмін технологіями та взаємне постачання озброєння.

Антизахід в чергове демонструє – він активно об’єднується та готується до глобального протистояння, якого здається, вже не уникнути.

Про що можуть домовитися Володимир Путін та Кім Чен Ином – у матеріалі OBOZ.UA, інформує UAINFO.org

Кім активно допомагає Путіну вбивати українців

Восени 2023 року диктатор КНДР прибув бронепоїздом до Росії. Кім Чен Ин і Володимир Путін провели зустріч на космодромі "Східний", під час якої північнокорейський гість висловив впевненість у тому, що "Росія переможе у священній боротьбі". Здається, для того щоб слова не розходилися з ділом, вже через декілька днів після завершення своїх мандрів озброєння з КНДР ешелонами та кораблями потяглося до нового союзника, щоб потім потрапити до України.

Через вплив західних санкцій Росія має певні труднощі з виробництвом нового озброєння для війни проти українців. Втім, Москва знайшла вихід, який певною мірою може нівелювати ці проблеми. Адже саме Північна Корея володіє одними з найбільших запасів артилерійських снарядів та реактивних боєприпасів до зброї радянських часів, яку активно й передає Росії для оснащення нових військових з’єднань. Снарядні заводи Північної Кореї завжди працювали повноцінно. Йдеться, зокрема, про боєприпаси калібру 122 та 152 мм, а також РСЗВ "Град". На сьогодні Північна Корея відправила Росії уже більш ніж мільйон артилерійських снарядів. Також КНДР є однією з небагатьох країн із великими запасами танків радянської епохи, які Москва використовує у війні, – Т-54 і Т-62.

Останнім часом постачання військової допомоги з корейського напрямку вийшло на значно новий рівень. Зʼявляється все більше підтверджень тому, що КНДР постачає Росії й балістичні ракети. Зокрема, окупанти вже атакували українські міста північнокорейськими ракетами KN-23. З огляду на це, ймовірно, Путін буде домовлятися і про нові постачання ракет, зокрема балістичні ракети Р-17, яка може мати важку бойову частину до 500 кг та бити на відстань у 300 – 400 кілометрів.

Росія забезпечить КНДР напад на сусідів?

Російський президент останнім часом рідко залишав свою країну з моменту повномасштабного вторгнення в Україну. Тому просто так їхати до КНДР, аби лиш потішити Ина та домовитися про чергові боєприпаси, Путін навряд буде. Візит показує – антизахід продовжує шлях до все глибшого об’єднання та підготовки до світової війни. Відбувається активний обмін технологіями та озброєнням.

Основне побоювання стосовно союзу Москви та Пхеньяна – прискорення створення ядерного арсеналу КНДР за рахунок постачання плутонію та збагаченого урану. Північна Корея вже фактично оголосила, що збирається посилити розробки ядерної зброї.

Читайте також: Кім Чен Ин готовий розпочати війну, але його стримує вигідніший сценарій, – Bloomberg

"Немає жодних технічних перешкод для того, щоб Росія відправила до Північної Кореї 100 або навіть 1000 кілограмів плутонію", – заявив колишній директор національної лабораторії ядерних досліджень США в Лос-Аламосі Зігфрід Хеккер.

Окрім того, як зазначає американська розвідка, на сьогодні Росія підтримує розвиток програм Північної Кореї в галузі розробки та удосконалення балістичних ракет та можливостей із їхнього запуску. До речі, така "підтримка" є порушенням резолюції Ради безпеки ООН.

Ще один напрямок "співпраці" двох диктаторських режимів – космос. Південнокорейське розвідувальне агентство стверджує, що Північна Корея перебуває на завершальній стадії підготовки до запуску розвідувального супутника, і шанси на успіх чергової спроби є високими саме завдяки допомозі росіян.

Пхеньян за свою підтримку хоче від Росії також отримати винищувачі, обладнання для ракетного виробництва та інші технології. Якщо це станеться, то матиме значні наслідки для безпеки Корейського півострова.

Диктатор КНДР вже перестав вдавати, що його режим прагне мирного возз'єднання з Південною Кореєю. У своїй промові, наповненій риторикою про "політику конфронтації" зі США, Кім оголосив про рішення прибрати з конституції Північної Кореї згадку про мирне возз'єднання та ліквідувати урядові установи, які займаються цим питанням. Фактично визнавши існування двох держав на Корейському півострові, Кім Чен Ин заявив, що шляху назад вже не буде. За його словами, якщо розпочнеться війна, Північ планує "повністю окупувати, підкорити та відвоювати" Південну Корею та анексувати її "як частину території нашої Республіки".

Войовничість та зміни до конституції — найсильніші за останній час сигнали про його наміри. Після того, як російський та північнокорейський режими нарешті офіційно "поріднилися" у процесі постачання одне одному озброєння та військових технологій, здається, саме Корейський півострів через певний час може стати новим місцем великої війни.

Найближчим часом може спалахнути

Схоже на те, що Кім Чен Ин  почувається все більше "натхненним" завдяки партнерству з Росією, що дедалі розширюється. Саме тому КНДР найближчими місяцями може спровокувати військовий конфлікт із Південною Кореєю на тлі "агресивніших" заяв північнокорейського диктатора. До такого розвитку подій готуються в адміністрації президента США. Натомість, американці поки не бачать "неминучого ризику повномасштабної війни на Корейському півострові", але вважають, що Пхеньян "міг би завдавати ударів таким чином, щоб уникнути швидкої ескалації".

Зустріч може мати серйозні наслідки

"Запланована зустріч між двома диктаторами не є випадковою, адже для того аби отримати ще снаряди та озброєння, міг би поїхати й міністр оборони РФ Шойгу. На мій погляд, є ймовірність підписання якогось договору на кшталт безпекових гарантій на випадок світової війни, до якої і Росія, і КНДР готуються", – таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZ.UA висловив український дипломат, посол України в Хорватії та Боснії і Герцеговині у 2010-2017 роках Олександр Левченко.

"Північна Корея вже багато чим допомагає Росії у війні проти Україні. Чого варте лише постачання 1 мільйона снарядів, а ще надсилається бронетехніка, ракети та інше. Враховуючи, що Путін на передодні своїх виборів прагне отримати на фронті якусь значну на його погляд перемогу, тому питання збільшення постачання різного озброєння та техніки – обов’язковий пункт перемовин.

Читайте також: Уламок ракети, якою РФ атакувала Україну, містить північнокорейські надписи, – ЗМІ

Та все ж для вирішення лише цього питання можна було задіяти й найближче оточення, тому його особистий візит і насторожує. Просто так він би не їхав до Кіма. Існує велика ймовірність, що Путін та Ин укладуть певну безпекову угоду на випадок глобальної війни. Росія зі свого боку може надати Кіму передові військові технології, аби він міг краще підготуватися до війни проти сусідньої Південної Кореї. На такий розвиток подій вже повинні будуть реагувати Сполучені Штати, що звісно відтягує їхню увагу від України ще більше. Отримати черговий військовий конфлікт для РФ та Китаю було б дуже добре, адже Захід повинен буде витрачати свої ресурси ще в одному місці", – зазначив Олександр Левченко.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини