MENU

Як вибрати салон лазерної епіляції на Оболоні у Києві

166 0

Як вибрати салон лазерної епіляції на Оболоні у Києві

Чудеса лазерної епіляції давно вже оцінили багато дівчат. Це чудовий спосіб виглядати красиво та доглянуто. У Києві є великий вибір місць, де її роблять. Але, як вибрати найкращий салон лазерної епіляції у р-ні Оболонь, якщо хочеться поряд біля дому, а знайомі не можуть порадити. Адже є місця, в які краще не потрапляти. З цим розібратися нам допоможе Горун Віра Володимирівна, – головний лікар лазерного центру Epilaser.com.ua на Оболоні.

Подивіться документи

Лазерна епіляція – це косметологічна послуга, яка передбачає наявність у співробітників відповідних дипломів. І хоча в Україні не регламентовано це на законодавчому рівні, у поважному салоні фахівці мають медичну освіту. Якщо вам відмовляють пред'явити дипломи або сертифікати, варто пошукати іншу клініку.

Порівняйте ціни на Оболоні

Занадто низька вартість послуг стає сигналом їхньої низької якості. Так, наприклад, 1000 гривень за комплекс всього тіла може говорити, що майстри працюють на застарілому обладнанні. Запитайте у оператора кол-центру або косметолога на консультації, на якому апараті проводиться епіляція. Зазвичай говорять про такі назви технологій як Діодні, Олександритові. Але найбільш технологічно вдосконаленими є гібридні пристрої 3D та ELOS, які поєднали переваги попередніх поколінь лазерів. Їх особливістю є підвищена безпека, посилена безболісність, висока ефективність для будь-якого типу волосся та шкіри.

Проконсультуйтесь

Спочатку лікар зобов'язаний проконсультувати, надати інформаційну згоду для ознайомлення та підпису. Під час бесіди він збирає інформацію для виявлення протипоказань та унеможливлення всіх ризиків для здоров'я. Приводом для перенесення або відмови лазерної епіляції може стати:

  • герпес в активній фазі (стосується бікіні та верхньої губи);
  • онкологія;
  • алергія на сонце;
  • неконтрольований цукровий діабет;
  • захворювання головного мозку;
  • схильність до келоїдних рубців;
  • порушення згортання крові;
  • загострення хронічних захворювань;
  • хвороби серця, наявність кардіостимулятора, гіпертонія;
  • імунодефіцит;
  • свіжа засмага;
  • нещодавні післяопераційні шрами, побутові порізи;
  • прийом ліків, що підвищує фоточутливість;
  • підвищена температура тіла, ГРВІ, застуда.

Якщо лазеротерапевт не повідомив про обмеження, варто насторожитися і задуматися про пошук іншого центру епіляції на Оболоні.

Що має бути у косметолога

Щоб провести лазерну епіляцію знадобиться цілий набір - спеціальні захисні окуляри, антисептики, фізіотерапевтичний гель, олівці білого кольору для зафарбовування підозрілих родимок і пігментних плям, засоби зі знеболенням і пантенолом, тампони, одноразові серветки, простирадла, ватні диски. Після епіляції лікар-косметолог повинен порадити наносити на оброблену область Пантенол, утриматися від відвідування солярію, лазні, сауни, гарячої ванни та душу, масажу, використання агресивної та спиртовмісної косметики. Якщо лазеротерапевт цього не порекомендував, він, швидше за все, не компетентний.

Прислухайтеся до відчуттів

У косметології немає такої диво процедури, за допомогою якої можна було позбутися небажаної волосистості без певних відчуттів. Навіть при лазерній епіляції фахівець підбирає потужність приладу в діапазоні між болем та комфортом, інакше не буде ефективності.
Якщо в апараті немає контактного охолодження, місцева анестезія не застосовується, а під час сеансу відчувається слабка дія приладу, отже, студія заощаджує на заміні ламп. Їхні власники повинні стежити за своєчасною заміною лампочок в апаратах після 500000 імпульсних спалахів. Але оскільки це дорого, недобросовісні студії намагаються довше не змінювати лампи. У результаті замість 10 відвідувань салону необхідно 20, щоб отримати один і той самий результат.

Придивіться до результатів

Після першого походу в салон всі волоски відразу не зникнуть. Протягом 2-3 тижнів волосяне коріння буде відторгати 5-20% проепільованого волосся. Допомагати не варто, волосся самостійно випаде. Після епіляції часто з'являється почервоніння, яке вважається нормальною реакцією шкіри. Цей ефект проходить протягом 2 днів, але якщо почервоніння стає сильнішим, потрібно звернутися до лікаря-косметолога за консультацією.
Після сеансу можлива поява пігментації, опіків, пухирів, набряків та гематом. Такі побічні ефекти можуть бути наслідком недотримання клієнтом обмежень до та після процедури (наприклад, нещодавня засмага, алкоголь, косметика на основі спирту). А також виникнути через використання старого обладнання або некваліфікованої роботи майстра (виставив неправильну потужність на апаратурі, неправильно вибрав фототип, не взяв до уваги індивідуальні особливості пацієнта). У цьому випадку обов'язково необхідно звернутися до перевіреного лікаря-дерматолога для обстеження та можливого лікування. А для наступної процедури постаратися поміняти місце лазерної епіляції на Оболоні у Києві. Добре, що вибір є, головне зробити правильний. Наприклад, ось цей профільний салон біля станції метро Мінська.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини