MENU

Заміна Залужного Сирським: що про це думають військові в підрозділах, – Макс Сергєєв

1582 0

Заміна Залужного Сирським: що про це думають військові в підрозділах, – Макс Сергєєв

Зміни потрібні. Не просто на посадах, та на місцях. Зміни потрібні радикальні, та структурні. Але до тих пір, поки старший за званням буде вважати думку молодшого викликом, ми будемо втрачати людей.

Про це пише журналіст Макс Каннолі Сергєєв, який зараз захищає нашу незалежність на фронті, інформує UAINFO.org.

"Залужний/Сирський. Дуже багато хто цікавився моєю думкою що до цієї ротації в особистих. В самого багато думок, тож вирішив поділитися.

Для мене Залужний - крута медійна персона, яка створювала позитивний імідж ЗСУ. Однак, як і 99.9% військових, я й гадки не маю, як само він впливав на цю війну саме як головнокомандуючий. Накази, плани, розпорядження, проходять таку кількість фільтрів та інтерпретацій, поки спустяться до безпосередніх виконавців, що вплив центральної персони суттєво нівелюється.

Читайте також: Люди, яких добре знають в армії: Зеленський представив нове військове керівництво

Нашою найбільшою проблемою залишається та, що частіше за все, підрозділами керують ті, хто знає про війну з новин, та ютюба. Вони пишаються своєю багаторічною службою в «маленький радянській армії», однак дуже мало знають про останні два роки війни. Саме звідси й ростуть ноги цієї конченої паперової армії, де важливіше за все наявність бірок, табличок, журналів… Бо цім збройним силам десятиріччями не було чим займатися і вони змушені були фарбувати траву та бордюри. І ось тепер, ті люди, які за ті часи бездіяльності стали полковниками-генералами (бо вислуга років, та час прийшов), приймають рішення від яких залежать не результати показушних навчань, раз на декілька років, а життя людей. Ці люди вчилися воювати так, як ніхто і ніколи вже не буде воювати, бо швидкість з якою змінюється сучасна війна - шалена. А ті, хто безпосередньо воює, розуміється на тонкощах та нюансах, змушений виконувати накази тих, хто без руля.

Знаєте про що думають в більшості підрозділів?

1. Про те, що нове керівництво вирішить вислужитися і дати швидкий результат, незважаючи на ціну.

2. Про те, що нове керівництво затрах*є перевірками, бо в нас не буває так, що прийшов новий і сказав, що все ок. Зазвичай це так - «це все ху*ня, переробляємо».

Читайте також: Звільнення Залужного: Bloomberg назвав нову причину невдоволення Зеленського

І ось вже знов ллються тонни фарби для принтерів, та плануються операції в яких самі планувальники ніколи б не взяли участі.

Ми дуже повільно змінюємось. Неприпустимо повільно. І метою керівників різного рівня залишається «заЇб*ть особовий склад», а не «виграти війну».

Зміни потрібні. Не просто на посадах, та на місцях. Зміни потрібні радикальні, та структурні. Але до тих пір, поки старший за званням буде вважати думку молодшого викликом, ми будемо втрачати людей", - пише Макс Сергєєв.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини