MENU

Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

3841 0

Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

Порушення когнітивних функцій можуть бути ранньою ознакою хвороби за роки або навіть десятиліття до появи будь-яких інших симптомів.

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Хвороба Альцгеймера може передаватися від людини до людини, але в рідкісних випадках

В експерименті взяли участь 100 людей віком від 43 до 66 років, які не мали симптомів деменції. У добровольців був підвищений ризик хвороби Альцгеймера через наявність варіанта гена APOE-ε4, сімейного анамнезу хвороби Альцгеймера або факторів ризику, пов'язаних зі способом життя, таких як низький рівень фізичної активності. У середньому учасники були приблизно на 25 років молодші за передбачуваний вік початку деменції.

Виявилося, що у людей з підвищеним ризиком розвитку хвороби Альцгеймера, незалежно від фактора ризику, вибірково спостерігалися порушення при виконанні завдання на просторову навігацію у віртуальній реальності без відповідного погіршення під час інших когнітивних тестів.

Читайте також: Еспресо проти Альцгеймера: як кава бореться з неврологічними захворюваннями

Результати показують, що порушення когнітивних функцій можуть бути ранньою ознакою хвороби за роки або навіть десятиліття до появи будь-яких інших симптомів.

Вважається, що у кожної третьої людини розвинеться деменція, тому рання та точна діагностика цього стану важлива для того, щоб було вжито профілактичних заходів та розпочато відповідне лікування.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини