Експерт назвав головну перевагу Росії на фронті: як ворога її позбавити
Втратити цю перевагу ворог може, коли Україна отримає літаки F-16 з далекобійними ракетами.
Літаки Су-34 та керовані авіабомби є головною перевагою Росії на фронті, і ворог буде атакувати ними, поки матиме таку можливість. Таку думку в ефірі Radio NV висловив військовий експерт, голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан, інформує UAINFO.org.
"Вони, звичайно ж, будуть намагатися дезорієнтувати нас, будуть намагатися напасти якось непомітно. Вони чудово розуміють, що в них є небагато часу і що ось ці Су-34, ці керовані авіабомби – це їхня головна перевага над нашими Силами оборони по всій лінії фронту. Тому вони будуть використовувати цю перевагу стільки, скільки це їм дозволятимуть обставини", – пояснив він.
Читайте також: Росіяни змінили тактику: у ЗСУ назвали небезпечну зброю, завдяки якій окупанти просунулись на фронті
Втратити цю перевагу ворог може, коли Україна отримає літаки F-16 з далекобійними ракетами. Крім того, для цього потрібні додаткові пускові установки ЗРК Patriot і ракети до них, щоб наситити ними лінію фронту.
"Те, про що сказав президент. Якби ми мали ще додаткових хоча б 10 пускових установок, ми просто б нівелювали російську перевагу в авіації. Росіяни просто не змогли б застосовувати вже свої Су-34", – додав експерт.
Кузан також прокоментував вплив знищення літака ДРЛВ А-50.
Читайте також: Окупанти КАБами вдарили по центру Куп'янська: є жертви та люди під завалами
"Кілька вильотів Су-34 було одразу скасовано. Кількість авіавильотів зі 150 одразу впала до 60 з хвостиком, тобто більше ніж вдвічі по всій лінії фронту. Однозначно, що цей літак дальнього радіолокаційного спостереження відігравав ключову роль в якраз стеженні за всією лінією фронту. Відповідно, ці бомбардувальники Су-34, і винищувачі Су-35 послуговувалися інформацією від цих літаків-розвідників. (...) Відмінусування кожного такого літака – це позбавлення очей російської авіації", – констатував Сергій Кузан.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки