MENU

"Зуби дракона", траншеї, ДОТи: МО показало лінію оборони на Запоріжжі. ФОТО

571 0

Зуби дракона, траншеї, ДОТи: МО показало лінію оборони на Запоріжжі. ФОТО

Експерти кажуть, що такі укріплення можна збудувати лише на третій лінії оборони, адже на "передку" інженерну техніку миттєво спалять.

Міністерство оборони оприлюднило фото з нової лінії оборонних укріплень, яку зараз активно будують у ближньому тилу ЗСУ. Оприлюднені знімки належать до Запорізького напрямку, інформує UAINFO.org.

Як зазначається у повідомленні, лінія укріплень включатиме так звані "зуби дракона" (бетонні протитанкові пірамідки), бетонні укриття, траншеї та вогневі позиції. 

На оприлюднених світлинах зокрема видно готові бетонні ДОТи – довготривалі оборонні точки.

"Такі ДОТи збираються у котловані й потім додатково засипаються землею. Їхній внутрішній простір додатково укріплено протиуламковим підбоєм, а амбразури зачиняються", – коментує світлини військово-аналітичний портал Defence Express.

Читайте також: The Wall Street Journal: Україна вступає у нову фазу війни, де головне – копати

Такі ДОТи не стоять поодинці в полі, а поєднані між собою системою траншей, які риють зигзагом. Як пояснюють військові експерти, завдяки такій конфігурації ворожий снаряд, якщо влучить просто в окоп, не вб’є одразу усіх в окопі – розліт уламків буде обмежено однією секцією між двома поворотами. Окрім укріплення стінок такі траншеї також мають отримати навіс для захисту від "скидів" гранат з ворожих дронів. 

Попереду таких траншей і ДОТів обов’язково облаштовуються протитанкові загорожі, зокрема ті самі "зуби дракона", і мінні поля.

Читайте також: В України нема потужної лінії оборони під Авдіївкою: росіяни йдуть вперед, – NYT

"Але маємо зазначити, що побудова таких ліній оборони є доволі ресурсоємним завданням, воно вимагає не лише відповідних грошей та техніки, а й головного компоненту - часу. Також створення таких фортифікацій можливо лише у глибині прифронтової зони, а на другій лінії, яка знаходиться вже ближче до ворога, для створення укріплень здебільшого використовується деревина та готові конструкції - "капсули", – пояснюють експерти.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини