MENU

Скільки НПЗ треба знищити для глобальної енергокризи в Росії: відповідь експерта

3068 0

Скільки НПЗ треба знищити для глобальної енергокризи в Росії: відповідь експерта

Щоб Росія дійшла до кризової точки, необхідно знищувати по 3-4 НПЗ щомісяця.

Директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко вважає, що для настання глобальної кризи нафтопродуктів в Росії потрібно знищувати 3-4 російських НПЗ щомісяця. Таку думку він висловив в ефірі "Еспресо", інформує UAINFO.org.

"Всього в Росії є понад 30 великих нафтопереробних заводів. Їх загальна потужність складає 330 млн тонн. З усіх цих НПЗ понад 70% знаходяться на європейській частині території Росії. Україна атакувала 13 НПЗ, 9 з них пошкоджені… Тобто, Україна "допомогла" РФ позбутись понад 14% всіх потужностей власних НПЗ", - пояснив Омельченко.

Читайте також: Якщо Україна продовжить атакувати російські НПЗ, РФ вже не зможе їх відновити, – експерт

Експерт пояснив, що Росія випускає понад 45 млн тонн бензину, споживає 38 млн бензину, тому в країні вже відчувається певний дефіцит нафтопродуктів. Водночас із дизпаливом у них проблем не має, оскільки виробляється понад 80 млн тонн, а споживають 40 млн, зазначив експерт.

"Тому не треба мати ілюзій, що зараз РФ матиме кризу з паливом. Втім, щоб РФ дійшла до кризової точки неповернення, необхідно знищувати по 3-4 НПЗ щомісяця. Лише за таких умов в Росії настане глобальна криза з нафтопродуктів", - додав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини