MENU

Етапи імплантації зубів

424 0

Пацієнти стоматології виражають неоднозначне ставлення до імплантації зубів: за і проти цієї процедури обумовлюються різним досвідом. Здоров’я ротової порожнини прямо впливає на стан шлунку та кишківника, а відтак – на весь організм. Рівний зубний ряд – запорука привабливої усмішки. Необхідність процедури пояснюється тим, що завдяки новітній методиці можна відновити пошкоджені або поставити відсутні зуби. У клініці Ukrainian Dentist Club ціна імплантації зуба залежить від кількості імплантів, які планується встановити, та специфіки організму пацієнта. Адже у нього може виявитися атрофія зубної кістки або несприйняття протезів. Вартість зубних імплантів залежить від багатьох нюансів. 

Процедура імплантації зуба передбачає діагностику. На етапі планування операції лікар вивчає, чи є у пацієнта супутні захворювання, а також структуру кісткової тканини. Для цього застосовуються комп’ютерна томографія та рентгенівський знімок зубного ряду. Ці методи допомагають стоматологу зібрати інформацію та визначитися, якого виду імплант зубний встановити. За необхідності додатково призначають аналіз крові та консультацію суміжних лікарів. Відповіді на питання, скільки коштує імплантація зубів, будуть різними, оскільки при цьому враховується багато чинників. 

Хірургічне встановлення імплантів

Зубна імплантація (Київ) передбачає:

  1. Знеболювання. Лікар проводить місцеву анестезію або вводить пацієнта у медикаментозний сон.
  2. Встановлення зубних імплантів (Київ). Фахівець розрізає ясна, формуючи так зване ложе. Потім відбувається вживлення імпланту, зшивання ясен та встановлення заглушки. 
  3. Встановлення формувача ясен. Щоб імплант виглядав, як власний зуб, через 3–6 місяців після операції використовують спеціальне пристосування. Імпланти зазвичай приживаються протягом 6 місяців. 
  4. Встановлення ортопедичної конструкції. На основі індивідуального відбитка виготовляються протези зубів. Можна вибрати потрібний відтінок та коригувати зовнішній вигляд. 

Імплантація зубів, етапи якої передбачають встановлення абатмента на імплант, дає можливість коронці міцно триматися. 

Серед методів імплантації виділяють одно-, двоетапну, одномоментну та з негайним навантаженням. 

Процес остеоінтеграції

Під наведеним терміном розуміють приживлення кісткової тканини до імпланту. Явище полягає в тому, що тканина рухається до ушкодженого місця, щоб якнайшвидше загоїти його. Організм отримує сигнал про необхідність усунення дефекту на етапі розрізання ясен. Успішній остеоінтеграції сприяють:

  • площа контактування кісткової тканини з імплантом – що вона більша, то швидше відбувається приживання;
  • рівномірний розподіл оклюзійного навантаження на кістку;
  • міцність сполучення імпланта й кістки.

Остеоінтеграція супроводжується поступовим зменшенням болю, кровоточивості ясен, ломоти в тілі та підвищеної температури. 

Вартість встановлення імплантів зубів

Остаточне відновлення зубного ряду передбачає виготовлення та встановлення протеза на імплантати. Ціни в стоматології Ukrainian Dentist Club та вартість імплантів залежать від вибраного пацієнтом матеріалу. Найчастіше – це діоксид цирконію або медичний титан. Встановлення зубних імплантів передбачає також використання суцільної кераміки, акрилу, керамокомпозиту. Ось які види імплантації зубів застосовуються у стоматології:

  1. Одинарна коронка. Зубний імплант кріпиться на вживлений стрижень за допомогою абатменту. 
  2. Мостовий протез. Ставиться на 2 та більше стрижнів. Таку ортопедичну систему застосовують, щоб відновити кілька зубів. 
  3. Повний протез. Допомагає повністю відновити зубний ряд. Для виготовлення такої ортопедичної системи в основному застосовують акрил. Вона кріпиться на металеву балку.

Коронки та протези бувають постійними. Проводиться одномоментна імплантація. У протезуванні застосовуються умовно-знімні або незнімні конструкції. 

Протипоказання до імплантації зубів

Операцію не можна проводити у разі:

  • наявності хронічних хвороб на кшталт туберкульозу, стоматиту або цукрового діабету;
  • захворювань крові;
  • лікування злоякісних пухлин;
  • захворювань центральної або периферичної нервової системи;
  • хвороб кісток, через що тканини погано приживаються.

В імплантації зубів протипоказання бувають відносними. До них належать недбале ставлення до здоров’я, яке полягає у вживанні алкоголю, відсутність гігієни ротової порожнини, нерегулярне харчування. Лікар може не поставити імпланти через неправильний прикус або через будову щелепи, пародонтит, бруксизм. Операція тимчасово не проводиться у період вагітності та лактації.

Варіанти та ціни на імплантацію зубів

Багатьох пацієнтів хвилює питання, скільки коштує один імплант. Основні чинники, які впливають на вартість імплантів зубів, – матеріали виготовлення та авторитет бренду. Пропозиції компаній MegaGen і Osstem вважаються бюджетними. Якщо кісткова тканина пацієнта має низьку або середню щільність, можна використати протези названих брендів, знизивши вартість імпланта зуба. До еталонних належать імпланти, виготовлені шведським виробником Astra Tech, тому вартість імпланта висока. Протези не відрізняються від власних зубів пацієнта ні за функціональністю, ні за виглядом. Вартість зубного імпланта Straumann, який виготовляється у Швейцарії, пояснюється високою якістю та довговічністю цього виробу. 

Вартість імплантації зубів залежить також від методів встановлення. Щоб швидко відновити здоров’я ротової порожнини, застосовують технології All-on-4 та All-on-6. Вони передбачають закріплення незнімного протеза на 4 або 6 штучних зубів. 

Вартість зубного імплантату та ціни на імплантацію зубів відрізняються в різних клініках. Багато залежить також від досвіду та кваліфікації фахівців. Там, де стоматолог використовує передові технології й сучасне обладнання, вставити зуб-імплант вийде дорожче. Імплантація зубів у Києві в Ukrainian Dentist Club цілком виправдана високою якістю роботи, надійністю матеріалів та довговічністю встановлених імплантів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини