MENU

Багатішають на війні з Україною: у Росії з'явилися тисячі нових мільйонерів

499 0

Багатішають на війні з Україною: у Росії з'явилися тисячі нових мільйонерів

Попри те, що до Росії та найбільших приватних бізнесів країни-агресора продовжують запроваджувати міжнародні санкції, кількість доларових мільйонерів у РФ за рік зросла у півтора рази. Кількість нових багачів збільшилась на 3,3 тисячі осіб.

Згідно з результатами дослідження аналітичної та консалтингової компанії Frank RG, за 2023 рік кількість росіян з капіталом понад 100 млн рублів (близько $1 млн), розміщеним у вкладах та інвестиційних інструментах у російських банках та інвесткомпаніях, збільшилася досягла майже 21,8 тис. осіб, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

Таким чином, кількість доларових мільйонерів виявилася вищою, ніж у 2021 році, тобто до початку повномасштабної військової агресії РФ в Україні (18,5 тис.). Варто зазначити, що у 2022 році їхня кількість знизилася до 14,6 тис.

Зросла і кількість людей із капіталом понад 500 млн рублів (близько $5 млн). Якщо 2021 року їх було 3,5 тис., а 2022-го – 2,5. тис., то минулого року цифра зросла до 4,1 тис.

Крім того, за рік багаті росіяни збільшили на 62% свій сукупний капітал - з 8,112 трлн рублів до 13,115 трлн. Дослідники пояснюють це відпливом капіталу з Росії, переоцінкою портфеля цінних паперів (дала 13,2%), переоцінкою валюти (+8,9%) та зростанням депозитів (+4,2%).

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини