ЗСУ вигадали як зменшити тиск на ППО і полювати на розвідувальні БПЛА
Аналітики розповіли, що на двох напрямах фіксували бої між дронами у повітрі. Передбачається, що такі технологічні інновації допоможуть зберігати дорогі ракети-перехоплювачі для важливіших цілей ЗС РФ.
Українські оператори БПЛА навчились блокувати ворожі безпілотники великої дальності у повітрі. Це може допомогти послабити тиск на засоби ППО малої та середньої дальності. Деталями у звіті поділились в американському Інституті вивчення війни (ISW), інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".
1 червня були опубліковані кадри, на яких захисники за допомогою FPV-дронів уражають тактичний розвідувальний БПЛА Zala та розвідувальний безпілотник середнього радіуса дії "Орлан-10". Бій безпілотників у повітрі відбувався в районі селища Велика Новосілка у Донецькій області.
Читайте також: "Перемога вже наша": морпіхи ЗСУ показали, як винищують небезпечні російські дрони. ВІДЕО
Окрім того, 29 червня з’явились кадри, на яких український безпілотник перехоплює "Ланцет". Ворожий дрон рухався на Харківському напрямі.
Аналітики підкреслили, що ще не спостерігали таких технологічних інновацій з боку ЗС РФ. Зазначається, що Росія використала ситуація з обмеженими засобами ППО, і її розвідувальні БПЛА стали вільно почуватись у глибоких тилах. Це дозволило ворогу вдосконалити розвідувально-вогневі та розвідувально-ударні комплекси.
Читайте також: В розвідці показали нічні полювання "привидів" ГУР
Однак, на думку експерті, ураження дешевими й доступними дронами дорожчих російських розвідувальних БПЛА може погіршити згадані комплекси. Окрім того, це дозволить України заощадити дорогі й дефіцитні ракети для ППО, які будуть використані для дорожчих й важливіших повітряних цілей.
"Російські та українські збройні сили зараз беруть участь у технологічних перегонах наступ-оборона, і здатність України впроваджувати масштабні технологічні інновації, випереджаючи російські адаптації, має вирішальне значення для здатності України компенсувати поточні переваги Росії у військовій частині", — підкреслили в ISW.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки