MENU

Романенко вказав на нюанс з "вторгненням" російських "Шахедів" у Білорусь

329 0

Романенко вказав на нюанс з "вторгненням" російських "Шахедів" у Білорусь

Під час дронової атаки окупантів у ніч проти 31 липня, дрони РФ вкотре залітали на територію Білорусі. За словами авіаційного експерта Валерія Романенка, в Білорусі навряд чи зможуть використати цю ситуацію як провокацію і звинуватити Україну в атаці, оскільки дуже легко довести, що це російські дрони або іранського виробництва.

Про це Романенко заявив в ексклюзивному інтерв'ю для OBOZ.TALK. У ніч на 31 липня у повітряний простір Білорусі зайшло щонайменше п'ять російських "Шахедів", інформує UAINFO.org.

"Чим більше залітає на Білорусь, тим краще для нас. Тим менше падає на території України. Ми маємо, як кажуть, заохочувати такі випадки. Хай Білорусь впевниться в надійності і в якості російських дронів на власній шкурі. Вони підтримали агресію, вони союзники", – заявив авіаційний експерт.

За його словами, використати цю ситуацію, щоб звинуватити Україну, нібито це ми відправили дрони на Білорусь, навряд чи буде можливо. Адже нема жодної схожості з українськими та російськими безпілотниками.

Читайте також: "Росіяни намагалися отримати інформацію": Коваленко пояснив, що стоїть за масованою атакою "Шахедів" на Україну

"Ми не можемо направляти дрони запущені з російських пускових установок. Все. Усі питання до Путіна і до відповідного начальника генерального штабу, який дає розпорядження на черговий удар.

Більш докладні питання на нижчих рівнях до програмістів, які заносили програму польотів цих дронів. Ми тут ні до чого. Та й жодного разу питань до України з білоруської сторони не виникало", – зазначив Романенко.

Читайте також: Наймасовіша атака на Київ: у місті та на околицях збили понад 40 російських БПЛА, жоден дрон не досяг цілі, – КМВА

У випадку, якщо російські дрони залетять до Білорусі і щось там уразять, нашої відповідальності в тому не буде. Оскільки будь-яка експертиза на місці падіння легко ідентифікує що це дрон РФ, адже на ньому стоїть або іранський, або китайський двигун.

"Це не наші проблеми, якщо дрони полетіли в Білорусі і щось там уразили. Вони чітко знають, що це дуже легко виявити по конструкції, по конструкційних матеріалах, по двигуну. Нема жодної схожості з українськими і російськими безпілотниками", – наголосив експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини