П'ять звичок, які заважають схуднути: експертка розкрила секрети
Процес схуднення – це далеко не легка справа. Він потребує великої кількості зусиль, відданості, мотивації та добре продуманого плану, який підходить саме вам.
Однак є певні звички, від яких слід відмовитися негайно. Адже якщо ви продовжуватимете їх дотримуватися, то навряд чи досягнете результату. Видання eatthis.com поспілкувалося з тренером Вікторією Брейді. Вона поділилася п'ятьма шкідливими звичками, які варто усунути зі свого життя якомога швидше, щоб прискорити схуднення, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.
Ви їсте бездумно
За словами Брейді, безконтрольне вживання їжі або перекусів негативно впливає на ваш прогрес у схудненні. Причина? Ви не контролюєте кількість калорій, що може призвести до переїдання.
"Незалежно від того, вважається їжа корисною чи ні, надмірне її споживання завжди шкідливе. Замість цього важливо контролювати порції, щоб ви могли чітко розуміти, скільки калорій споживаєте протягом дня та уникнути переїдання", – зазначає Брейді.
Читайте також: Проходити 10 000 кроків на день і не їсти після 18:00: фітнес-тренер Віктор Мандзяк спростував популярні міфи про схуднення
Ви пропускаєте прийоми їжі
Пропускання їжі може змусити ваше тіло перейти в "режим виживання". Це означає, що організм починає зберігати кожну калорію для підтримки енергії.
"Також ви, ймовірно, зголоднієте і зробите неправильний вибір, наприклад, оберете фастфуд через його швидкодоступність", – додає тренер.
Ви п'єте калорії
Чи то фруктовий сік, чи бокал вина – напої можуть бути джерелом прихованих калорій.
"Багато хто не усвідомлює, скільки калорій міститься у напоях, і що вони часто переповнені цукром для кращого смаку. Надмірне споживання цукру сприяє набору ваги. А алкоголь може уповільнювати метаболізм", – каже Брейді.
Ви нехтуєте відпочинком
Не варто недооцінювати важливість якісного сну та відновлення після фізичних навантажень. Дослідження показують, що недостатній відпочинок сприяє набору ваги.
"Якщо ви не даєте організму відпочити, це призводить до порушення гормонального балансу і, як наслідок, збільшує апетит. Крім того, недосипання викликає бажання їсти їжу, багату на вуглеводи і калорії. Також варто пам'ятати, що дні відпочинку надзвичайно важливі, і надмірні тренування можуть не тільки зупинити ваш прогрес, але й підвищити ризик отримання травм", – пояснює Брейді.
Читайте також: Допомога, звідки не чекали: вісім "шкідливих" продуктів, які можуть сприяти схудненню
Ви приділяєте більше уваги вправам, ніж харчуванню
Хоча фізичні навантаження є важливою частиною програми схуднення, не варто забувати про баланс між тренуваннями та правильним харчуванням.
"Важливо дотримуватись правила 80/20: 80% вашого успіху в схудненні залежить від харчування, а 20% – від фізичної активності. Отже, навіть якщо ви багато тренуєтеся, а дієта містить багато калорій, то вам буде важко спалити їх усі. Лише невелика частка калорій, які ви спалюєте щодня, припадає на фізичні вправи. Тому, щоб схуднути, зосередьтесь на своєму харчуванні та контролі калорій", – підсумовує вона.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки