MENU

"Вона в нас є, але її мало": експерт назвав найкращу зброю для ударів по об'єктах в РФ

809 0

"Вона в нас є, але її мало": експерт назвав найкращу зброю для ударів по об'єктах в РФ

Україна має широкий парк безпілотників, які можуть літати на велику відстань та вражати військові об'єкти у РФ. Зокрема дрони можуть це робити на різній швидкості - або з реактивною тягою, або зі звичайними двигунами внутрішнього згорання.

Про це, коментуючи масовану дронову атаку по території РФ 9 листопада, про яку заявляли росіяни, розповів військовий експерт, виробник засобів радіоелектронної боротьби Анатолій Храпчинський, інформує UAINFO.org з посиланням на "Українському радіо"

"Зараз головною метою є вибивання стратегічних можливостей РФ. Йдеться про виробництво зброї та виробництво безпілотників. Якщо не помиляюся, в Тульській області є завод, який виготовляє саме вибухівку і це надважливий момент. Втрата певних компонентів може застопорити створення важкої зброї. Проте дочекаймося супутникових знімків, щоб подивитися, наскільки було завдано шкоди", - зазначив він.

За його словами, безпілотні системи є добрими для відпрацювання у виробничих потужностях, проте найкращою зброєю є та, що може донести понад 450 кг корисного навантаження. 

Читайте також: Пекельна ніч в Одесі: є загиблі, багато поранених

"Дрони доносять до 100 кг і насправді ми використовуємо таку їхню кількість для того, щоб завдати значного удару. Якщо ми хочемо вразити виробництво БпЛА, які щоночі тероризують Україну, то треба згадати удар по Алабузі і розуміти, що в Ленінградській та Московській області є виробничі потужності, які виробляють безпілотники. Тут треба би було якісно відпрацювати ракетними можливостями", - підкреслив експерт. 

Виробник засобів РЕБ зауважив, що Україна має певні проблеми щодо виявлення цих систем, адже ракети є зрозумілішими для засобів ППО. 

"Безпілотники ж є новим викликом, тому Росія дуже часто їх "поглинає", бо не бачить. Але, тим не менш, є перспективний розвиток наших систем, які дозволять нам працювати. Також треба спілкуватися з нашими західними партнерами щодо надання можливостей. І треба розвивати нашу балістичну програму, щоб мати свою балістику… Вона в нас є, але її мало, її треба масштабувати", - наголосив Храпчинський. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини