Росіяни виробляють зброю значно повільніше, ніж армія РФ втрачає її на полі бою в Україні, – Foreign Policy
Оборонно-промисловий комплекс країни-агресора РФ навряд чи здатний виробляти стільки зброї, техніки та боєприпасів, щоб компенсувати втрати російської армії у війні, яку Кремль розв’язав проти України.
Про це повідомляє видання Foreign Policy з посиланням на дані OSINT-аналітиків, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
У якийсь момент у другій половині 2025 року РФ зіткнеться з гострою нестачею кількох категорій озброєнь, прогнозують у Foreign Policy.
Вважається, що головним із проблемних місць армії РФ є нездатність замінити великокаліберні знаряддя. За даними OSINT-дослідників, Росія втрачає на полі бою в середньому понад 100 танків і близько 220 артилерійських знарядь (гармат) за місяць.
Читайте також: Запаси іранських дронів у Росії вичерпуються, – Братчук
Для виробництва танкових і артилерійських стволів потрібні ротаційні кузні - величезні інженерні споруди вагою 20−30 тонн кожна, які здатні виробляти не більше ніж 10 стволів на місяць. А в розпорядженні росіян наразі є тільки дві такі кузні.
Іншими словами, Росія втрачає близько 320 стовбурів танкових і артилерійських гармат на місяць, а виробляє тільки 20. Ба більше, машинобудівна промисловість РФ не володіє достатніми навичками для створення роторних кузень.
Росіяни навряд чи зможуть придбати більше кузень і збільшити темпи виробництва, а ні Північна Корея, ні Іран не мають у своєму розпорядженні значних запасів відповідних стволів на заміну.
Читайте також: Для потреб "СВО": з кіностудії "Мосфільм" забрали реквізитні танки та БМП на війну в Україні
Для поповнення запасів Росія вилучає танкові й артилерійські стовбури з величезних запасів, які дісталися їй у спадок від СРСР. Але ці запаси виснажилися з початку повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну.
У Foreign Policy стверджують — точно не можна спрогнозувати, коли Росія досягне кінця шляху з кожним типом озброєння. Але Кремль напевно мало що може зробити, щоб запобігти цьому дню.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки