MENU

Потрібна зокрема аеробалістика: аналітики розповіли, які нові ракети може створити Україна

646 0

Які нові ракети може створити Україна: у Defense Express назвали два варіанти

Одним із можливих рішень є адаптація балістичної ракети для пусків з літака.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський оголосив про те, що Україна вже працює над чотирма видами власних ракет. Жодних деталей про те, які це саме ракети не розголошувалося, тож крім відомого "Нептуна" та нової балістики, про випробування якої було повідомлено, Україна має ще дві таємничі ракети, зазначають у Defense Express. Водночас заступниця міністра стратегічних галузей промисловості Ганна Гвоздяр відзначила, що Україна на сьогодні працює над більш ніж однією вітчизняною балістичною ракетою, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Чи можуть США надати Україні ядерну зброю: думка військового експерта

"Звичайно, поки що зарано впевнено стверджувати, які саме розробки є в активі української оборонної промисловості, але водночас цілком зрозумілим є той факт, що нашим Силам оборони потрібні зокрема й аеробалістичні ракети, що яскраво демонструє успіх удару Ізраїлю по Ірану", - зазначають експерти.

Так, у Defense Express нагадують про рішення Ізраїлю адаптувати їхню балістичну ракету Lora для пусків з винищувачів F-16. При цьому у наземному варіанті ця ракета має дальність у 400 км, тож як аеробалістична вона може нищити цілі на значно більшій відстані.

Читайте також: Росіяни не зможуть масово виробляти міжконтинентальні ракети, - експерт

"Успіх з Air Lora дозволяє стверджувати, що той же ATACMS цілком можна перетворити на аеробалістичну ракету, щоб отримати значно більшу дальність. Крім того, західні ЗМІ задумувалися щодо аналогічної долі і для наступниці ATACMS - нової американської ракети PrSM", - вказують експерти.

Крім того, вони вказують також на приклад Індії, де ракету "поверхня-поверхня" було модифіковано для пусків з літака. Йдеться про МіГ-29 і ракету Rampage (аналог GMLRS для HIMARS), дальність якої завдяки інтеграції на літак зросла з 80 км до 250 м.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини