MENU

Без додаткових боргів: У США розповіли деталі угоди про надра України

306 0

Без додаткових боргів: У США розповіли деталі угоди про надра України

Міністр фінансів США Скотт Бессент оприлюднив деякі деталі угоди щодо надр, яку Україні пропонує американська сторона. За його словами, Вашингтон інвестуватиме без отримання права власності на активи, та без створення нового боргового тягаря.

Про це йдеться у колонці Бессента, яка була опублікована у суботу, 22 лютого у виданні Financial Times, інформує UAINFO.org з посиланням на Кореспондент.

Американський чиновник зауважив, що про умови цього економічного партнерства, яке президент США Дональд Трамп запропонував главі України Володимиру Зеленському, нібито багато чого повідомлялось "викривлено" або просто "неправдиво".

"Давайте також чітко усвідомимо, чим це не є. США не набуватимуть права власності на фізичні активи в Україні. Вони також не обтяжуватимуть Україну новими боргами", - стверджує глава Мінфіну США.

Бессент зазначив, що умови спільного партнерства передбачають, що доходи, отримані урядом України від природних ресурсів, інфраструктури та інших активів, спрямовуватимуться до фонду, орієнтованого на довгострокову реконструкцію та розвиток України. Водночас США матимуть економічні та управлінські права в цих майбутніх інвестиціях.

Читайте також: 100% власності України віддати американцям: з'явився новий проект угоди про копалини зі США

Також міністр зауважив, що під час нещодавнього візиту до Києва зустрічався з представниками американських компаній, які працюють в Україні вже багато років. За його словами, він спілкувався й з "багатьма іншими", й вони готові підтримати українську економіку "шляхом встановлення справедливого і тривалого миру".

Отже, він стверджує, що умови цього партнерства мобілізують "американські таланти, капітал, високі стандарти та управління" для прискорення відновлення України та надсилають "чіткий сигнал" Росії, що США інвестують в Україну в довгостроковій перспективі.

Також, за словами Бессента, надходження від майбутніх потоків доходів будуть реінвестовані у ключові сектори, спрямовані на розблокування більшої кількості активів, що, мовляв, сприятимуть зростанню України.

Він додав, що умови цієї угоди також гарантують, що держави, які не сприяли захисту суверенітету України, не зможуть отримати вигоду від її відновлення або цих інвестицій.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини