MENU

Нетаньягу висунув Трампа на Нобелівську премію миру

36 0

Нетаньягу висунув Трампа на Нобелівську премію мируФото: x.com/WhiteHouse/media

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу висунув президента США Дональда Трампа на Нобелівську премію миру.

Про це він повідомив під час державної вечері в Білому домі у Вашингтоні ввечері в понеділок, 7 липня, пише DW, передає NV, інформує UAINFO.org.

«Він зміцнює мир, поки ми говоримо, в одній країні, в одному регіоні за іншим», — сказав ізраїльський прем'єр про американського президента. Нетаньяху вручив Трампу копію листа, надісланого ним до Нобелівського комітету.

Зазначається, що журналісти запитали президента США, як просувається робота над досягненням перемир’я в секторі Газа, де вже 22-й місяць тривають бойові дії між Ізраїлем і ХАМАС.

Читайте також: Трамп зустрівся з Нетаньягу в Білому домі

«Я не думаю, що є якась затримка. Я думаю, що все йде дуже добре», — відповів він, додавши, що сторони «хочуть зустрітися і припинити вогонь».

Нетаньягу також заявив, що Ізраїль «завжди» зберігатиме контроль над сектором Гази і не передасть його повністю палестинській адміністрації.

«Люди будуть говорити, що це не повноцінна держава, що це не держава. Нам все одно», — сказав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

NV


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини