Франція не відмовилась озброювати Україну: Париж зробив заяву
Франція не братиме участь у закупівлі зброї американського виробництва для потреб України. Втім, країна запевняє, що налагоджує постачання Києву озброєння від європейських виробників.
Як повідомляє Le Monde, про це заявила речниця уряду Франції Софі Прімас, коментуючи інформацію Politico про відмову країни брати участь в угоді між Європою та США, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.
Читайте також: Франція не приєднається до ініціативи щодо купівлі американської зброї для України: Politico назвало причину
За її словами, Франція хоче максимально пріоритезувати закупівлі озброєнь саме у виробників країн Європи.
"Ми позиціонуємо себе в рамках підтримки озброєнь з максимальною перевагою для європейських закупівель", – заявила Прімас, не підтверджуючи інформацію Politico про те, що Франція відмовилась озброювати Україну через систему, запропоновану США.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки