MENU

Туск: Польща звернулася до НАТО з проханням застосувати четверту статтю

318 0

Туск: Польща звернулася до НАТО з проханням застосувати четверту статтю

У середу, 10 вересня, прем’єр-міністр Дональд Туск повідомив, що Польща звернулася до НАТО з проханням застосувати Статтю 4 Північноатлантичного договору.

Про це Дональд Туск заявив під час виступу у Сеймі республіки Польща, передає UAINFO.org з посиланням на "Еспресо".

"Збиття безпілотників, що загрожують нашій безпеці, є успіхом для польських та натівських сил, водночас змінює політичну ситуацію. Тому консультації союзників набули форми офіційного запиту на активацію статті 4 Північноатлантичного договору", - йдеться у заяві польського премʼєра.

Стаття 4 передбачає, що будь-яка держава-член НАТО може ініціювати консультації з іншими членами Альянсу, якщо вважає, що її територіальна цілісність, політична незалежність або безпека опинилися під загрозою.

"Сьогодні Польща зіткнулася з політичним ворогом, який не приховує своїх ворожих намірів за межами східного кордону. Ми повинні зосередити всі наші сили та ресурси на захисті країни від цієї реальної загрози", - заявив Туск.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини