MENU

Масована російська атака: у Повітряних силах розкрили деталі

92 0

Масована російська атака: у Повітряних силах розкрили деталі

У ніч на 13 грудня Росія завдала чергового комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.

Як повідомляють у Повітряних силах, основним напрямком удару була Одещина, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Країна-агресор запустила 495 засобів повітряного нападу – 465 БпЛА різних типів та 30 ракет різних типів, серед яких:

  • 4 аеробалістичні ракети Х-47М2 "Кинджал"
  • 5 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 
  • 5 крилатих ракет Іскандер-К 
  • 16 крилатих ракет Калібр 

Читайте також: Пошкоджена інфраструктура, перебої зі світлом: Росія масовано атакувала південь України

Напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі, вдалося збити/подавити 430 повітряних цілей, зокрема:

  • 417 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);
  • 4 крилаті ракети Іскандер-К;
  • 9 крилатих ракет Калібр.

"Зафіксовано влучання 8 ракет та 33 ударних БпЛА на 18-ти локаціях, падіння збитих (уламки) – на 3 локаціях. Крім того, шість ракет не досягли цілей (місця падіння уточнюються)", - зазначають у ПС.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини