Відкривала зимові Олімпійські ігри 2026 Мерайя Кері в прикрасах вартістю 15 мільйонів доларів

Американська співачка Мерая Кері виступила на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор 2026 року у п’ятницю, 6 лютого, виконавши італійську класику Volare разом зі своєю піснею Nothing Is Impossible, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Артистка потішила шанувальників гламурним виступом, з’явившись на футбольному стадіоні Сан-Сіро у Мілані у блискучій сукні Roberto Cavalli. Образ доповнила пухнаста шуба. Як повідомляє Page Six, Мерая Кері одягла комплект прикрас із діамантами загальною вагою 306 каратів і вартістю 15 мільйонів доларів. Прикраси надав ювелірний Дім високого класу Levuma.

Дворядне кольє прикрашене діамантовим кулоном вагою у 20 каратів (загальна вага прикраси 185 каратів). Браслет і сережки з діамантами смарагдового ограновування важать загалом 55 і 66 каратів. «Для мене справжня розкіш — це емоції, стриманість і позачасовість. Бачити, як Мерая носить наші прикраси на такій історичній сцені, дуже багато значить для нас», — зазначив засновник і креативний директор Levuma Алі Халіл.
@billboardbrasil ICÔNICA! Nesta sexta-feira (6), #MariahCarey som original - Billboard Brasil
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
