MENU

Розвідка США не знайшла доказів, що Іран планував першим атакувати американські війська, - Reuters

64 0

Розвідка США не знайшла доказів, що Іран планував першим атакувати американські війська, - Reuters

Представники адміністрації Дональда Трампа під час закритих брифінгів для співробітників конгресу визнали, що розвідка США не мала даних про підготовку Іраном превентивного удару по американських військах.

Як пише Reuters, брифінги в Пентагоні тривали понад півтори години. За словами речника Білого дому Ділана Джонсона, представників обох партій у Сенаті та Палаті представників проінформували про ситуацію на Близькому Сході, передає UAINFO.org з посиланням на "Еспресо".

За словами двох джерел видання, під час зустрічей із законодавцями представники Трампа наголосили на загрозі, яку становлять іранські балістичні ракети та союзники Тегерана в регіоні, однак розвідка не змогла знайти жодних доказів, які б свідчили про те, що Іран планує першим атакувати американські війська.

Читайте також: Трамп прокоментував загибель військових США в Ірані: "На жаль, втрат буде більше"

Ці заяви пролунали після того, як США разом з Ізраїлем розпочали масштабну повітряну операцію проти Ірану. Раніше представники адміністрації пояснювали рішення про удари ознаками можливого "превентивного" нападу з боку Тегерана на американські підрозділи на Близькому Сході. 

Один із чиновників тоді заявляв, що президент не збирався "сидіти, склавши руки, і дозволяти американським військам у регіоні зазнавати атак".

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини