MENU

Дрони атакували Саратов, Енгельс і Тольятті: повідомляють про вибухи, пожежу на НПЗ і перебої зі світлом

116 0

Дрони атакували Саратов, Енгельс і Тольятті: повідомляють про вибухи, пожежу на НПЗ і перебої зі світлом

У ніч проти 21 березня Саратов і місто-супутник Енгельс опинилися під атакою безпілотників. Місцеві жителі повідомляють про гучні вибухи та роботу ППО, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

За словами губернатора регіону, внаслідок атаки БПЛА зафіксовано пошкодження цивільної інфраструктури. Зокрема, в кількох житлових будинках в Енгельсі частково вибито вікна. Попередньо, постраждалих немає.

Також повідомляється про перебої з електропостачанням у частині Саратова — в окремих районах міста зникло світло.

Читайте також: У Краснодарському краї після атаки дронів спалахнула пожежа на нафтобазі

Паралельно з цим місцеві пабліки інформують про атаки дронів у Тольятті Самарської області. За попередньою інформацією, там спалахнула пожежа на нафтопереробному заводі.

Крім того, повідомляється про атаку на підприємство «Тольяттіазот» — одного з найбільших виробників аміаку в Росії.

Офіційної інформації про масштаби руйнувань у Самарській області наразі немає. Дані уточнюються.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини