США та Іран провели "дуже хороші" переговори. Доручив відкласти удари на 5 днів, - Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати та Іран протягом останніх двох днів провели переговори щодо врегулювання конфліктів на Близькому Сході.
Про це він повідомив у соцмережі Truth Social, передає Цензор.НЕТ, інформує UAINFO.org.
"Я радий повідомити, що Сполучені Штати Америки та країна Іран протягом останніх двох днів провели дуже хороші та продуктивні переговори щодо повного й остаточного врегулювання наших конфліктів на Близькому Сході.
Виходячи з характеру та тону цих глибоких, детальних і конструктивних переговорів, які триватимуть протягом усього тижня, я доручив Міністерству війни відкласти будь-які військові удари по іранських електростанціях та енергетичній інфраструктурі на п’ятиденний період — за умови успішного перебігу поточних зустрічей і обговорень", - зазначив лідер США.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
