MENU

У Навроцького звинуватили українську владу у невдячності через повернення нагород

168 0

У Навроцького звинуватили українську владу у невдячності через повернення нагород

Глава канцелярії президента Польщі Збігнев Богуцький розкритикував представників української влади через повернення польських державних нагород.

Про це йдеться у його дописі в Х, передає UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду".

Після рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла українські експрезиденти та дипломати вирішили повернути свої нагороди.

"Представники української влади з легкою рукою повертають польські нагороди, забуваючи, що саме ці руки простягалися по допомогу, і ця допомога надійшла з польських рук: від уряду Польщі, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій та мільйонів поляків", – прокоментував Богуцький.

Свій допис він супроводив уривком з вірша поета Людвіка Кропінського "Про невдячність".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини