Пошта доставила орден Зеленського у Польщу: у канцелярії Навроцького розкрили подальшу долю нагороди

Польща отримала назад орден Білого Орла — найвищу державну нагороду країни, яку раніше було вирішено відібрати у президента України Володимира Зеленського.
Про це повідомив речник глави польської держави Рафал Леськевич в ефірі програми Gość Wydarzeń на телеканалі Polsat News, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Повернуту в Варшаву нагороду разом із анульованим посвідченням відправлять на довічне зберігання до спеціального депо, а сам унікальний екземпляр більше нікому і ніколи не присуджуватимуть.
За словами представника Канцелярії президента Польщі, процедура повернення нагороди завершилася у понеділок.
«Орден дійсно був відісланий назад. Сьогодні ми отримали його в Канцелярії Президента. Нагорода попрямує до депозиту Бюро орденів і номінацій, де вона зберігатиметься з належною гідністю та повагою, оскільки це найвища і найважливіша польська державна відзнака», — зазначив Леськевич, додавши, що формально наразі очікується публікація відповідної постанови президента з контрасигнатурою прем'єр-міністра.
У Варшаві не вважають, що повернення нагород призведе до критичного розриву відносин між країнами. Речник польського лідера процитував офіційну заяву президента Кароля Навроцького від 19 червня, наголосивши, що цей крок «не спрямований проти українського народу», адже головним ворогом вільної Європи залишається Росія.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
