Польща депортувала українця та заборонила в'їзд на 10 років через заблоковане метро у Варшаві

Польща примусово депортувала 38-річного громадянина України, який заблокував рух на першій лінії варшавського метро, кинувши рюкзак на колії станції Centrum.
Чоловіка передали українським прикордонникам і заборонили йому в'їзд до Польщі та країн Шенгенської зони на 10 років, повідомляє Polsatnews, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua
Інцидент стався 20 липня близько 17:00. Через підозрілий рюкзак рух поїздів на ділянці між станціями Politechnika та Dworzec Gdański зупинили, а станції Centrum, Świętokrzyska, Ratusz-Arsenał і Dworzec Gdański закрили для пасажирів. Із підземки евакуювали кілька сотень людей. Роботу метро повністю відновили приблизно через дві години після перевірки.
Піротехніки встановили, що в рюкзаку були лише особисті речі. Чоловіка затримали менш ніж за годину неподалік від місця події. Під час допиту він не зміг логічно пояснити свої дії.
Правоохоронці дійшли висновку, що він діяв самостійно, без чиїхось вказівок. Інцидент кваліфікували як хуліганство, після чого Прикордонна служба ухвалила рішення про його примусове повернення до України та внесення до списку небажаних для в'їзду до Польщі й інших держав Шенгенської зони строком на 10 років.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
