MENU

Режим Януковича-Азарова хочет лишить украинцев частной собственности

1304 2

Режим Януковича-Азарова впродовж свого перебування при владі неухильно дотримується курсу на знищення середнього класу, який становить найбільшу загрозу для їхнього безхмарного панування над українцями. При цьому знищення середнього класу в першу чергу відбувається через постійні нововведення у сфері оподаткування, які з року в рік погіршують податкову систему в Україні і посилюють тиск на дрібний та середній бізнес.

Такі дії правлячої кліки пояснюються тим, що середній клас є носієм приватної власності, а панувати можна над тими, хто позбавлений приватної власності, хто веде спосіб життя біоістот, перетворившись на охлів, «бомжів». Саме таких осіб найлегше підкорити своїй волі, здійснювати їх експлуатацію. Наявність продуктивної трудової приватної власності забезпечує для людини економічну свободу, це робить людину вільною, завдяки приватній власності людина перетворюється на розумну істоту. На противагу цьому, режим бандократії намагається усталити для себе компрадорську, лихварську, паразитичну власність.

Тому для остаточного утвердження диктатури, режиму Януковича необхідно забрати у середнього класу приватну власність. Таку мету колись переслідували і продовжують переслідувати комуністи, які хотіли забрати всю власність у народу і зробити її державною та контролювати її через компартію, тепер режим бандократії діє за схожим принципом, прагнучи вилучити власність в українців, і закріпити за собою монопольне право на приватну власність, в тому числі й на засоби виробництва, як і комуністи в радянські часи, олігархат захопив всі владні висоти, по суті, здійснивши окупацію органів влади в Україні.
З цією метою, ускладнюється процедура реєстрації прав власності на нерухомість, вводяться нові податки. Так, починаючи з 15 червня 2012 року, згідно із наказом Міністерства юстиції, громадяни України при успадкуванні нерухомості сплачують 5% від ринкової вартості успадкованого майна, а не інвентаризаційної, як це було раніше. Відтак, усі спадкоємці, окрім першого ступеня спорідненості (батьки і діти), змушені сплачувати десятки тисяч гривень. При цьому грошову оцінку нерухомості здійснюють спеціальні суб’єкти господарювання.

Також з 1 січня 2013 року запроваджено новий збір – податок на нерухомість, який змушені сплачувати українці, у власності яких є квартира площею понад 120 квадратних метрів чи будинок площею понад 250 квадратних метрів, або ж особи, у чиїй власності перебуває більше одного об’єкта нерухомості. У випадку, якщо з 15 квітня до 1 липня фізичні особи не сплатять податок на основі повідомлення податкових органів, спочатку на цю суму накладуть пеню в розмірі 10%, за місяць пеня зросте до 20%, а після цього, за словами, директора Департаменту оподаткування фізичних осіб Міністерства зборів і доходів В’ячеслава Бусарєва, в українців можуть забрати житло.
Загалом же, Податковим кодексом, який набрав чинності 1 січня 2011 року, в Україні затверджено 18 загальнодержавних податків та 5 місцевих зборів. При цьому, згідно із дослідженням Світового банку і аудиторської компанії «PriceWaterHouseCoopers», у 2012 році податкова система України займала в рейтингу світових країн 181 місце (3-тє з кінця), гірша податкова система, на думку міжнародних експертів, лише у Республіці Конго та Венесуелі. Також, згідно із дослідженням, в Україні щороку необхідно здійснювати 135 податкових платежів (найгірший у світі показник), а для цього станом на 2012 рік потрібно було витратити 657 годин (9-те з кінця місце).

Але налагодженням роботи однієї з найгірших податкових систем світу – української – займається 71,2 тисячі працівників Міністерства зборів і доходів, тобто ціла армія митників і податківців, на утримання якої в бюджеті на 2013 рік передбачено 5,33 млрд. гривень.
Треба ще раз підкреслити, що 18 листопада 2010 року, на той момент, коли Верховна Рада підтримала в цілому проект Податкового кодексу, в сесійній залі перебувало близько 100 депутатів, але «за» цей документ «проголосувало» 269 депутатських карток. Таким чином, при ухваленні цього злочинного документу, спрямованого на систематичне знищення бізнесу і середнього класу в Україні, було грубо порушено Конституцію України, зокрема статтю 84, згідно із якою, «голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто», а отже, фактично, Податковий кодекс, за допомогою якого в Україні третій рік поспіль здійснюється знищення середнього класу, від самого початку був незаконним і не міг мати юридичної сили. Тому українці не зобов’язані виконувати закони, які приймалися із порушенням Конституції, і не повинні платити злочинних поборів, які вводяться Податковим кодексом.

Окремо треба зазначити, що введенням в дію податку на нерухомість планується стягнути з українців всього 75 мільйонів гривень, тобто виникає питання, чи вистачить цієї суми хоча б на те, аби повністю покрити витрати на адміністрування цього податку. Але це нововведення може стати інструментом для того, аби забирати в українських громадян житло, яке їм належить, через несплату податку на нерухомість. Адже як повинні діяти люди, яким «забудуть» надіслати повідомлення про необхідність сплатити цей податок, або ж воно десь «загубиться», але потім прийдуть забирати квартиру чи будинок? Також зрозуміло, що податок на нерухомість спрямований не проти багатих, адже олігархат знайде спосіб уникнути сплати цього податку шляхом перереєстрації нерухомості на підставних осіб чи на спрощенців, головна мішень цього стягнення – середній клас.
Але якщо уряд Азарова хоче залучити додаткові гроші до державного бюджету, то чи не краще було б скоротити витрати на утримання органів влади? Бо ж в бюджеті на 2013 рік закладено витрат: на утримання уряду – 294 млн. грн., на утримання Верховної Ради – 869 млн. грн., Державної судової адміністрації – 4,3 млрд. грн., Генеральної прокуратури – 3,2 млрд. грн., Міністерства внутрішніх справ – 15 млрд. гривень, Служби безпеки України – 570 млн. грн.

Один лише Янукович обходиться Україні в сотні мільйонів. Так, у 2012 році на карпатську резиденцію Януковича витрачено 81 млн. грошей українців, на його кримські дачі 94 млн., за президентську рибалку українці у 2012 році заплатили 6,5 млн. гривень, а утримання автопарку Януковича, який складається з 385 машин, у 2012 році витрачено 40 млн. гривень народних грошей. Загалом, на Державне управління справами у бюджеті на 2013 рік закладено 1,29 млрд. гривень, з них 300 млн. – на Адміністрацію президента.

Отож, режим Януковича-Азарова продовжує цілеспрямовано знищувати в Україні середній клас, не соромлячись при цьому витрачати мільярди гривень, які належать українському народові, на власні резиденції, санаторії, автопарки. Українці повинні врешті-решт усвідомити, що перебування при владі в Україні режиму бандократії, сім’ї Януковича, правлячої групи Азарова, Арбузова, Клименка становить загрозу для подальшого існування і України, як суверенної держави, і середнього класу у нашій державі, а також робить неможливим існування в Україні заможних, незалежних від подачок уряду Азарова, громадян.

Тому усі свідомі українці повинні негайно розпочати боротьбу за усунення режиму Януковича від влади. Або ми знищимо криворізько-єнакіївську гідру, або вона остаточно знищить нас. Українська Національна Консервативна партія вимагає негайної відставки Януковича, Азарова та усіх посіпак режиму бандократії і негайного скасування Податкового кодексу, як інструменту знищення в Україні середнього класу.

Олег СОСКІН

 

 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини