MENU

Чому Аваков, Шокін та Наливайченко не виправдали сподівань

5702 2

Президент часто наголошує на важливості збереження єдності. Саме тому з пропозицією звільнення голови СБУ Президет мав би пропонувати заміну, озвучивши її публічно. Достойну, без КГБстських зв'язків. Це буде знак довіри та співпраці з парламентарями.
Не хочеться отримати черговий реплейсмент як було у випадку заміни Яреми на Шокіна.

Більшість призначень Президента чітко засвідчили, що в нього немає команди, а підхід - коли лояльність під час призначень перемагає фаховість призводить до зниження довіри як до гаранта, так і до влади вцілому. Але найнебезпечніше - це відсутність реальних змін, що може спричинити соціальне невдоволення. Ще раніше виникали питання чому такі люди як пан Рафальський, який служив ще Кучмі в АП не були звільнені відразу як Порошенко став Президентом.

Прогнила та корумпована система правоохоронних органів за роки незалежності стала системою кругової поруки та дахування олігархічно-кланових злочинних угрупувань. Після Революції Гідності суттєвих змін не відбулося.

"Результати" роботи і Авакова, і Шокіна, і Наливайченка лише підтверджують необхідність кадрових та інституційних змін в цих службах.
Питання - коли з'явиться політична воля відділити бізнес від служіння державі та забезпечити, щоб професійні, чесні та патріотичні (справжні представники правоохоронної еліти) змогли прийти в систему разом з командою однодумців.

Ганна ГОПКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини