Північна Корея, якої ви не бачили. ФОТО
Традиційно фотографії Північної Кореї, які потрапляють у вільний доступ широкого загалу, викликають небувалий інтерес. Усе зрозуміло: на противагу «холодним» монументальним світлинам офіційного Пхеньяну «живі» фотографії, які частіше за все зроблені під прикриттям і всупереч заборонам, розповідають про нужденне й сповнене сірих фарб життя простих жителів тоталітарної країни. Але часто, розглядаючи умови, в яких змушені жити (чи, можливо, виживати) північнокорейці, «за дужками» залишаються самі люди в їх звичайних щоденних клопотах.
Що їдять в Північній Кореї, які інтереси в тамошніх студентів, яке на смак морозиво, а чи їздять там діти на роликах? Відповіді на подібні питання шукає юнак на ім'я Ендрю Келлі (Andrew Kelly).
Ендрю викладає маркетинг у Пхеньяні, тому серед його фотоісторій чимало таких, що пов'язані зі студентами.
Невідомо, як йому вдається без заборон фотографувати і - більше того!, - публікувати фото Північної Кореї в соцмережі. Та факт залишається фактом: його світлини інформативно й неупереджено розповідають історію про те, як частина нації живе за «залісною завісою».
Місцеві працівники встановили підставку для плакату з пропагандою в центрі Пхеньяну
Діти насолоджуються суботою, катаючись на площі Кім Ір Сена. На цій площі влаштовують великі військові паради, які зробили цю країну знаменитою
Іспит в Кореї. Студенти складають свій перший іспит з мікроекономіки
Погляд
Літній чоловік спостерігає за рибальськими човнами, йдучи мостом у Пхеньяні
Жіночий матч на стадіоні Травневий День . Із місткістю 150000 це найбільший функціонуючий стадіон у світі
Аспіранти грають у волейбол весняним днем. Зазвичай час між 12:00 і 14:00 це сієста або спортивний час на території кампусу. Чим теплішою стає погода, тим більше студентів, співробітників та викладачів грають в пінг -понг, волейбол, баскетбол, футбол. Це чудовий спосіб зняти стрес, уніфікувати однокласників або колег, і насолодитись часом на свіжому повітрі
Діти залишаються дітьми навіть під час серйозного процесу фотографування
Громадяни почали шикуватися, віддати данину поваги засновникові КНДР Кім Ір Сену. 15 квітня тут звуть"Днем Сонця" і- це день народження колишнього лідера
"Сьогодні я обідав зі знайомим студентом . Ми говорили про заборонене кохання, марафон, культуру праці по всьому світу, комфортну їжу. Обідні розмови - це краща частина моєї роботи", - ділиться Ендрю.
Палець
Місцеві жителі називають це холодне задоволення "ескімо" та "морозиво"
Місцеві жителі шикуються в чергу на автобус в центрі Пхеньяну
Інколи все ж у Ендрю трапляються неприємності через свою надмірну цікавість. Одного разу пхеньянці помітили його під час фотографування невеликої групи дітей на фоні водоспаду. Побачивши камеру в руках іноземця, вони з цікавістю кинулись до нього, привертаючи увагу й прохаючи сфотографувати. Юнак не відмовив і зробив близько 40 фотографій різних сімей, роздавши їх людям. Як виявилось, у зв'язку з цим інцидентом Ендрю мав неприємності, але юнак резюмумав: "дивлячись на людей, що із захопленням тримали свої фотографії, я зрозумів, що це було варте неприємностей, з якими я стикнувся по обіді".
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки