MENU

Повернення кіборга Андрія "Рахмана" Гречанова. Як складно добиватися звільнення наших хлопців

2876 0

Андрій Гречанов і Петро Порошенко

Питання звільнення кіборга Андрія Гречанова президент Порошенко піднімав на парижській зустрічі у нормандського форматі ще в жовтні і вимагав його звільнення, так само як і звільнення всіх інших незаконно утримуваних украінців. Робилося все, аби Андрій повернувся до родини якомога швидше – все, що залежало від СБУ й інших силових структур, від Адміністрації Президента і мінськоі групи із підготовки операції звільнення, було виконано за дорученням президента ще кілька тижнів тому. На жаль, інша сторона затягувала процес, але ключове, що Гречанов ("Рахман") уже на контрольованій території.

Питання звільнення всіх заручників президент піднімав і вчора, 30 листопада, під час його зустрічей у Парижі. Україна вимагає виконання Мінських угод до кінця року, зокрема – в питанні звільнення заручників. У Парижі звучали конкретні прізвища і страшні історії наших героїв, яких ще і досі утримують бойовики, повністю контрольовані Росією. І тому без тиску на РФ питання звільнення російські окупанти та колаборанти й далі заговорюватимуть, відтягуватимуть і блокуватимуть. Ми це розуміємо і використовуємо всі міжнародні й дипломатичні засоби тиску на РФ заради звільнення хлопців. Президент порушує питання звільнення заручників на найвищому рівні.

Тиждень тому, після важкої мінськоі зустрічі я писала, що очікуємо хороші новини. Працюємо над тим, щоб найближчим часом звільнити інших наших героїв.

Після повернення із Парижа президент зустрівся зі звільненим кіборгом Андрієм Гречановим. Порошенко піднімав питання пана Андрія на зустрічі в нормандського форматі ще в жовтні, доклав максимум зусиль для його звільнення. Операцію зі звільненню Андрія російські окупанти й колаборанти блокували і зривали, переносили і відтерміновували  – 18 разів! Це для розуміння, які складні ці переговори і процеси.

Світлина Юрія Бірюкова

Вчора, під час останніх зустрічей у Парижі, Порошенко наголосив , що звільнення всіх заручників має відбутися до кінця цього року і потрібно спільно тиснути на Росію із цією вимогою . Дякуємо Вам, пане Андрію, за мужність! І слава Богу, що Ви вже вдома.

Ірина ГЕРАЩЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини