MENU

Великий український бізнес - це окремий суспільний клас. Знищити його неможливо і небажано - історик

4852 4

Коротко про зустріч олігархів.

Великий український бізнес - це окремий суспільний клас, зі своїми інтересами. Знищити його неможливо і небажано (це дорівнює зриву в "соціалістичну революцію", тобто в анархію), але його тиску на владу треба протиставити адекватний тиск на неї ж з боку інших верств суспільства.

Біда в тому, що серед всіх українських суспільних верств і класів досі лише олігархи являли собою більш-менш організовану силу, зі своїми досить структурованими інтересами. Решта, до Майдану, були надто аморфними, щоб сформувати власне політичне представництво.

Зараз цей виклик олігархів мають прийняти принаймні дві сили: середній/дрібний бізнес та громадські організації (актив українського громадянського суспільства).

Найближче майбутнє України залежить від того, наскільки організованим і конструктивним буде їхній тиск на владу, який до певної міри врівноважить тиск на владу з боку великого бізнесу.

І не дай Боже перетворити цю ситуацію на "війну з олігархами до повного знищення". Так ми знищимо не олігархів, а власну країну.

Олексій Панич


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини