Огляд блогосфери від UAINFO. 19 січня 2016
Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогоднішній день, 19 січня
Протистояння еліти та громади в Україні. Як зберегти нашу державу
Найкраща стратегія щодо Донбасу: 1) українців, що там залишилися, ще раз запросити на неокуповану територію України, а тих, хто відмовиться, вважати ворогами; 2) інфраструктуру Донбасу руйнувати у відповідь на обстріли; 3) на межі окупації збудувати оборонну інфраструктуру та потужні укріплення; 4) по периметру розмістити адекватні за чисельністю збройні формування, особливо в тих місцях, де такі збройні формування є з того боку кордону.
Кіберполіція з'ясувала походження скандального відео з "погрозами "Азову" Нідерландам"
За результатами перевірки відео кіберпідрозділи МВС встановили його російське походження і масове поширення через російські IP-адреси. "Це ще одна спроба дискредитувати Україну з використанням технологій гібридної війни, заблокувати просування нашої держави в ЄС, залякати європейців і прикрити терористичні акти, які готують спецслужби Російської Федерації", – додали в Радбезі.
Волонтерство в Україні: як підтримати і посилити мотивацію?
Хвиля громадянської активності, яка народилася майже спонтанно, потребує спрямування, кращої організації та мотиваційного заохочення. Передусім ідеться про підвищення волонтерської мобільності громадян та розгортання досвіду різнопланової волонтерської діяльності, зокрема – серед молоді.
Чому ж реформи йдуть так повільно
Головна причина повільного процесу перетворення України полягає не в позиції європейців, а в тому, що у владі перебувають помірковані ліберали зі старого політичного прошарку. У них схоже розуміння шляху розвитку країни з революційним шаром суспільства, проте, через свій попередній досвід вони не схильні до рішучості і часто бувають непослідовними. Звідси – повільний темп реформ.
Про міфи книговидавництва українською мовою
Радянщина лишила нам у спадок величезний комплекс меншовартості. За 70 років ми звикли орієнтуватись на Москву і Росію, а не на збільшення внутрішнього ринку. Тому в Україні 25 років видають книжки російською мовою стидаючись подолати колоніальні звички.
Чому Пилип Орлик, Грушевський та Петлюра проти змін до Конституції?
Ухвалюючи остаточне рішення – бути чи не бути новій Конституції Петра Порошенка – було би важливо вивчити власний історичний український конституційний досвід, щоб не допустити трагічних помилок для країни.
"Від Романа до Йордана". Випуск VІ: Водохреща
Від найдавніших часів християнська Церква вважає освячену йорданську воду за велику святість. Її бережуть цілий рік, ласкаво називаючи "водичкою-йорданичкою". Ця вода має силу очищувати і зцілювати душу й тіло людини. Йорданською водою також скроплюють оселю, щоб оминало всяке нещастя і гарно велося в домі.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки